Hviezdy, Čo dokáže mama, žiaria!

  Zdroj: Čo dokáže mama

19.1.2021 - Súťaž Čo dokáže mama 2020 už pozná víťazky. V magickom predvianočnom čase porota rozhodla a 23.12. sme kyticou prekvapili štyri šikovné maminky, ktoré sa umiestnili na prvých miestach v kategórii Produkt a Služby: Miroslavu, Lenku, Luciu a Danielu.

 

V predvečer Štedrého dňa sme spoznali 4 víťazky, ktorým výhra v 6. ročníku súťaže Čo dokáže mama 2020, otvorí  bránu do sveta „mama biznisu“ a vďaka mediálnym partnerom získajú aj pozornosť verejnosti. Mamičky si, ako každý rok, odniesli aj množstvo hodnotných cien od významných slovenských firiem a budú môcť absolvovať vzdelávací workshop, profesionálne fotenie a konzultácie s odborníkmi na oblasť marketingu  i sociálnych sietí. A hodnotné darčeky získalo aj všetkých 15 finalistiek.

 

Víťazky súťaže Čo dokáže mama 2020

Kategória PRODUKT:

  1. miesto: Miroslava Grisáková a jej maľba akrylovými farbami na bavlnené plátno pod názvom: V núdzi poznáš priateľa....
  2. miesto: Lenka Repiská a jej ručne maľované šaty pre maminu a dve dcérky
  3. miesto: Lucia Rusiňáková a jej torta Zimné Mestečko (Torta je gaštanová s lesným ovocím, zdobená modeláciami, ručne maľovaná a zasnežená.)

 

Kategória SLUŽBY:

Víťazka: Daniela MaťuchováZrakové vzdelávanie

 

Na slovíčko, maminky

Miroslava Grisáková
Žijem a tvorím v malom meste Krompachy. Na materskej dovolenke som sa vrátila k tomu, čo mám najradšej... Môj sen, živiť sa maľovaním sa mi splnil. V mojej tvorbe pod značkou MimGart,  prevládajú hlavne líšky, sú to pre mňa čarovné rozprávkové stvorenia. Túžim po tom, aby môj syn Andrej pokračoval v mojich šľapajach... Ale všetko ukáže čas.

 

Lenka Repiská
Som maminou dvoch chlapcov, Šimonka 8r. a Adamka 5r. a v čase keď som bola ešte na materskej som sa začala venovať maľbe. Dnes už maľujem na "plný úväzok" a svojou tvorbou pod názvom Moje maľované, sa snažím robiť ľuďom radosť  

 

Lucia Rusiňáková
Mám milujúceho manžela a dve krásne a šikovné deti (Andyho a Dianku). Vo voľnom čase rada maľujem obrazy a pečiem torty pod značkou Andianka Cakes.

 

Daniela Maťuchová    

Problematike prirodzeného zlepšenia zraku podľa Dr. Batesa sa venujem už desať rokov. Poskytujem služby zrakového vzdelávania - učím svojich študentov ako sa starať o svoj zrak, ako ho používať správne, aby im slúžil čo najdlhšie v čo možno najlepšej kondícii. Mám skvelého manžela a dve nádherné detičky, 13-ročnú Veroniku a 12-ročného Mikuláša. V januári 2014 som si v Banskej Bystrici založila Centrum ProVitalis, kde poskytujem osobné konzultácie, prednášky, semináre pre verejnosť i firmy. V novembri 2017 mi vyšla kniha s názvom Lepší zrak prirodzene - praktický sprievodca na ceste za lepším zrakom, ktorá slúži ako pomôcka nielen účastníkom mojich konzultácií či seminárov, ale je napísaná tak, aby si podľa nej vedeli pomôcť ľudia aj sami.

 

Rozhodovanie nebolo ľahké

Radi by sme vyslovili úprimné poďakovanie porotkyniam, inšpiratívnym a úspešným ženám, ktoré sa tento rok zhostili neľahkej úlohy a rozhodli: Eva Kováčiková, šéfredaktorka Rikiki – Magazínu, marketérka a autorka Veronika Bošková, Lenka Cenigová, zakladateľka značky Be Lenka a šperkárka a dizajnérka Petra Toth. Bolo nám cťou!  „Rozhodovanie bolo náročné, tak ako každý rok. Túto súťaž v Čo dokáže mama organizujeme už 6.rok a v každom ročníku nás prekvapia výrobky, ktoré vynikajú krásou, originalitou a precíznosťou spracovania. Víťazkou tohto ročníka sa stala mamička Mirka Grisáková so svojím obrazom líšky, ktorý porotkyne doslova uchvátil. Takto precízne vykreslená srsť zvieraťa do posledného detailu navodzuje pocit, že je živé a doslova vystupuje z obrazu. Je pre nás úžasné vidieť, že máme v radoch slovenských mamičiek takéto umelkyne a že dokážu svoj talent rozvíjať aj popri deťoch, práci a domácnosti. Sme veľmi rady, že sme našou súťažou dali opäť možnosť výnimočným talentom príležitosť zažiariť a ukázať Slovensku čo dokáže mama,“ povedala na záver o ročníku 2020 Andrea Kováčová, zakladateľka Čo dokáže mama.

 

Všetky informácie o súťaži nájdete na: www.codokazemama.sk/sutaz/sutaz-co-dokaze-mama-2020

 

O nás
Projekt Čo dokáže mama založila v júni 2015 Andrea Kováčová počas svojej materskej dovolenky, s cieľom vytvoriť priestor pre mamičky, ktoré chcú ukázať, čo dokážu popri svojich deťoch. Projekt sa za 6 rokov rozrástol na viac ako 47 000 aktívnych členiek, ktoré na webovej platforme www.codokazemama.sk,  predávajú výsledky svojej kreatívnej činnosti – ručne tvorené výrobky, služby a vydané knihy. Čo dokáže mama svojou činnosťou podporuje rodiny s nevyliečiteľne chorými deťmi, ktorým odovzdáva časť výťažku z predaja realizovaného na webovej platforme.

 

Ďakujeme partnerom!

Zo srdca ďakujeme partnerom a mediálnym partnerom, ktorí podporili 6. ročník našej súťaže Čo dokáže mama 2020:

 

Čítajte viac o téme: Súťaž
Zdieľať na facebooku