Dizajn | Moderné školy

Najkrajšie škôlky na Slovensku sú pre deti skutočným rajom

Ozajstný raj pre deti. Aj takto by sa dali opísať niektoré slovenské škôlky, kde tímy architektov a učiteľov mysleli na deti do posledného detailu.

Modernú škôlku, o akej snívajú mnohí rodičia a ich deti teraz nájdete na Kramároch

Nie je čas na zastarané metódy a vychodené chodníčky. Budúcnosť je teraz a v nej hlavnú rolu hrajú naše deti.

Austrálske herné centrum NUBO pre deti má dizajn, ktorý vás okamžite očarí

Moderné herné centrum pre deti NUBO, situované v austrálskom Sydney vás očarí svojou jednoduchosťou, a zároveň komplexnosťou.

Dedinská rakúska materská škola vyzerá lepšie ako naše súkromné škôlky

V pohraničnej rakúskej dedine Kittsee, len 12 min od Bratislavy, už žije mnoho Slovákov. Ešte donedávna v nej mali staršiu škôlku, ktorá ich pôvodnej komunite kapacitne stačila. Príchodom mladých slovenských rodín sa to však zmenilo a vybudovali pre nich krásnu modernú materskú školu.

Materská škola v Banskej Štiavnici je nominovaná na cenu architektov CE-ZA-AR

Už nemajú všetky materské školy na Slovensku schátralé budovy. Medzi zastaranými budovami príznačnými pre starý režim sa nájdu aj architektonické skvosty.

Japonská škôlka zbližuje deti s prírodou aj v meste

Moderná mestská materská škola, ktorá má všetko potrebné, aby sa v nej deti cítili dobre.

Moderná vietnamská farmárska škôlka učí deti pestovať vlastné jedlo

Ak chceme budovať spoločnosť, ktorá si váži hodnoty a životné prostredie, mali by sme začínať už pri tých najmenších deťoch v predškolskom veku. Vietnamská škôlka poskytuje deťom úžasný priestor, aby sa toho o pestovaní jedla potrebného pre život dozvedeli čo najviac.

Farmárska škôlka učí deti, ako si vypestovať vlastnú zeleninu a ovocie

Čoraz viac ľudí sa dnes vôbec nezaoberá tým, čo jedia, odkiaľ to pochádza. Deti stále menej poznajú prírodu a pestovanie potravín, ktoré jeme. Materská škola Nursery Fields Forever chce vychovať deti, ktoré budú zmýšľať inak.