Kurzy | Školenia

Aj seniori dokážu využívať moderné technológie. Naučia ich to na bezplatnom IT kurze

V Košiciach už piatykrát zasadnú do školských lavíc seniori. Pod odborným vedením sa naučia ovládať tablet, počítač aj smartfón.

Online štúdium: Vzdelávanie v lete nemusí byť nuda

Dnes už internet ponúka veľmi veľa možností, ako sa vzdelávať online a niektoré vzdelávacie platformy fungujú aj na poskytovaní vzdelávania zdarma.

P. PELLEGRINI: Peniaze z EÚ treba dať na preškolenie ľudí so zlým VŠ vzdelaním

Peniaze z Európskej únie treba využiť na preškolenie vysokoškolsky vzdelaných ľudí s nezodpovedajúcim uplatnením.

Lekárne Dr.Max sprístupnili svoj e-learning odbornej verejnosti

Lekárne Dr.Max spustili nový systém e-learningu, ktorý je online prístupný odkiaľkoľvek a po novom ho môžu bezplatne absolvovať aj farmaceuti či farmaceutickí laboranti pracujúci mimo Dr.Max.

Cestovanie po svete nebolo nikdy jednoduchšie

Máte výčitky svedomia, že nie ste dostatočne kultúrne vyžitý a na cestovanie za kultúrou vám nezostávajú financie a dokonca ani čas? Spoznať históriu či umenie dnes môžete veľmi rýchlo a netradične. Spoločnosť Google umožňuje spoznať svetové skvosty a históriu každému vďaka svojmu jedinečnému projektu Google Cultural Institute.

Cudzí jazyk hravo a zdarma

Nedá mi, aby som sa s vami nepodelila o moju pozitívnu skúsenosť s online jazykovou platformou Duolingo, ktorá mi pomáha s učením španielskeho jazyka. Na báze tejto platformy sa cudzí jazyk učí interaktívnou hrou, a preto sa všetko nové ľahko zapamätáva.

Kurz od profesionálov z Google ADWORDS zdarma

Máte online biznis alebo ste vo fáze plánovania svojho vlastného online biznisu? Chcete sa naučiť viac o online reklame a získať viac zručností pri vytváraní online kampaní? Tak práve pre Vás organizuje spoločnosť Google ONLINE KURZ „Vytvorenie prvej online kampane“ úplne ZADARMO.

Univerzita Komenského otvorila kurz o netradičných formách vzdelávania

Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave (CĎV UK) otvorilo dnes prvý Metodický kurz Netradičné formy vzdelávania pre učiteľov základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom slovenským v zahraničí. Kurz sa koná do 12. apríla v Študijnom a kongresom stredisku Modre-Harmónii.