http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Hybaj na pohovor: Život nie je fér

Zuzana Gránska
Autor článku
Zdroj: reprofoto Youtube
Komik Samo Trnka hovorí vtipným spôsobom o tom, na čo si dať po škole pri hľadaní práce pozor. / Zdroj: reprofoto Youtube

Si čerstvý absolvent? Prázdniny sa blížia ku koncu a je čas poobzerať sa po skutočnej  práci. Nie hocijakej brigádičke, ale práci pre dospelákov! No a nebude to určite trvať chvíľku, lebo vieš čo? Život nie je fér! Tak hybaj a rozosielaj životopisy, aby si sa v tomto roku ešte niekam dostal.

Komik Samo Trnka ťa vo svojom videu prevedie najdôležitejšími informáciami, na čo sa zamerať, ak chceš získať prácu, pretože ako hovorí: „Život nie je fér! Zvykni si!“ Humorné inštruktážne video je súčasťou projektu Hybaj na pohovor, ktorý pripravila nezisková organizácia Epic a motivuje mladých ľudí zamestnať sa.

 

Zdroj: hybaj.sk

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Absolventi, Životopis, Hybaj na pohovor
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.