Hybaj na pohovor

VIDEO: Kým odpovieš na inzerát

Už hľadáš prácu nejaký ten čas, alebo si len čerstvý absolvent? Avšak prácu si nevieš nájsť nezávisle od toho, že reaguješ takmer na každú pracovnú ponuku na internete, ktorá je aspoň trochu relevantná? Komik Samo Trnka ti prezradí, kde by mohla byť chyba.

VIDEO: Motivačný list

Napísanie životopisu si zvládol, ale zamestnávateľ od teba môže, a pravdepodobne aj bude vyžadovať ďalší dokument, a to je motivačný list. Nikdy v živote si motivačný list nepísal, netušíš čo to má byť? Na tieto otázky, ale aj mnohé ďalšie, ti odpovie zabávač Samo Trnka.

VIDEO: Ako napísať dobrý životopis?

Ako na životopis, čo vo svojom životopise nevynechať, alebo práve naopak vynechať, ti prezradí komik Samo Trnka v ďalšom vtipnom videu od neziskovej organizácie Epic.

VIDEO: Krátky personalistický slovník

Hľadanie pracovných ponúk je často náročný proces. Aj ty patríš medzi ľudí, ktorí pri prečítaní požiadaviek personalistov na uchádzačov o zamestnanie, a najmä požadovaných vlastností, len prevracajú oči? Známy slovenský komik Samo Trnka ti vo svojom videu humorným spôsobom vysvetlí, ako sa vyznať v slovníku personalistov a ako dané slová personalisti vykladajú.

Hybaj na pohovor: Život nie je fér

Si čerstvý absolvent? Prázdniny sa blížia ku koncu a je čas poobzerať sa po skutočnej práci. Nie hocijakej brigádičke, ale práci pre dospelákov! No a nebude to určite trvať chvíľku, lebo vieš čo? Život nie je fér! Tak hybaj a rozosielaj životopisy, aby si sa v tomto roku ešte niekam dostal. Komik Samo Trnka ťa vo svojom videu prevedie najdôležitejšími informáciami, na čo sa zamerať, ak chceš získať prácu