Veselé žiacke knižky s Kozmixom: Objednajte si ich zdarma už dnes!

Zuzana Gránska
Sponzorovaný článok
Potešte vašich žiakov v prvý školský deň krásnou žiackou knižkou s Kozmixom! Objednať si ich môžete pre školy ZDARMA.
Potešte vašich žiakov v prvý školský deň krásnou žiackou knižkou s Kozmixom! Objednať si ich môžete pre školy ZDARMA. / Foto: Edulab

Hoci sa už o chvíľu začínajú prázdniny a deťom odovzdáte vysvedčenia, ani sa nenazdáte a začiatok školy tu bude opäť. Viete už, čím môžete vašich žiakov v prvý školský deň potešiť? Napríklad aj krásnou žiackou knižkou!

 

Inšpirujte deti k pekným známkam

Tvorcovia projektu Moja prvá škola oslovili počas školského roka s malým mimozemšťanom Kozmixom tisíce detí na 1300 základných školách. Robili ich učenie zábavnejšie, hravejšie a pútavejšie. Aj v budúcom školskom roku bude Kozmix pevnou súčasťou vyučovania na mnohých základných školách. Deti si ho obľúbili a keďže učenie s ním pôsobilo na deti motivačne, prinášajú tvorcovia motív Kozmixa aj do žiackych knižiek. „Veríme, že farebný optimistický  dizajn s Kozmixom môže deti inšpirovať aj k zbieraniu pekných známok,“ povedal Ján Machaj, riaditeľ neziskovej organizácie Edulab.

 

3 verzie zdarma

S motívom Kozmixa sú pripravené tri varianty žiackych knižiek, z ktorých si môžete vybrať a objednať v termíne od 15. 6. do 30. 7. 2017. Stačí vyplniť OBJEDNÁVKU TU a žiacke knižky vám v priebehu prázdnin doručia priamo do školy.

A koľko to bude stáť? Žiacke knižky s Kozmixom dostane vaša škola úplne zdarma! Neplatíte ani poštovné.

Navyše získate spolu s objednávkou sadu originálnych nálepiek pre každého žiaka, 20 % zľavu na ďalšie číslo časopisu Kozmix a celoročný bezplatný prístup na portál kozmix.sk.

 

Ktoré z nich ste si vybrali pre vaše deti vy?Zdieľať na facebooku