UČITEĽ NIE JE LEN UČITEĽ

  

Aj vy máte svojho najobľúbenejšieho učiteľa, o ktorom si myslíte že by mal byť vzorom pre všetkých? Dajte o ňom vedieť. Prihláste ho do ankety "Zlatý Ámos" a napíšte v čom sú jeho kvality. 

 

Občianske združenie ADEVYK s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR otvára 7.ročník ankety o najobľúbenejšieho učiteľa.

Cieľom projektu je predovšetkým popularizácia učiteľov, ktorí podľa hodnotenia žiakov významne prispievajú k vytváraniu kvalitného vzťahu medzi žiakmi a učiteľmi. Vďaka tomuto podujatiu prispievame k tradícií oceňovania učiteľov prostredníctvom zapojenia žiakov do celoslovenského hlasovania. Anketa vyzdvihuje vzťah medzi žiakmi a učiteľmi. Nabáda žiakov k tomu, aby ukázali celému Slovensku svojich učiteľov, ktorí im dávajú do života ďaleko viac ako len vedomosti. Vyzdivhuje učiteľské osobnosti, na ktoré si mnohí spomenú v dospelosti ako na správny vzor hodnôt. Žiaci sú vďační svojim učiteľom a je správne, aby sa ľuďom, ktorí sa rozhodli pre tak náročné celoživotné povolanie, dostalo verejného uznania i takouto formou. Organzátori sa snažia vďaku študentov ukázať verejnosti a oceniť učiteľov za ich snaženie.

Svojím hlasovním sa okrem iného zapojíte i do súťaže o hodnotné vecné ceny. Viac informácií sa o ankete dozviete TU

 

ZDROJ / FOTO : www.zlatyamos.sk 

 

Čítajte viac o téme: Učiteľ a rodič
Zdieľať na facebooku