Originálne žiacke knižky s Kozmixom môžete darovať aj vašim žiakom

Aj tento rok si môžu učitelia bezplatne objednať pre svojich žiakov žiacke knižky s motívom Kozmixa.
Aj tento rok si môžu učitelia bezplatne objednať pre svojich žiakov žiacke knižky s motívom Kozmixa. / Zdroj: Kozmix

Napriek obrovskému záujmu učiteľov o atraktívne žiacke knižky s Kozmixom je tu stále šanca, aby si ich objednali aj tí, ktorí tak zatiaľ nestihli urobiť.

 

Tí učitelia, ktorí ich poznajú už z práve končiaceho sa školského roka vedia, že tieto žiacke knižky v sebe skrývajú viacero benefitov. Ich obsahom je totiž aj bezplatný celoročný prístup na obľúbený vzdelávací portál Kozmix.sk. Okrem toho v nej žiaci nájdu originálne motivačné nálepky či úvodný príbeh k ďalšiemu Kozmixovmu dobrodružstvu, ktoré budú môcť sledovať počas celého školského roka. Súčasťou žiackych knižiek je aj odporúčaný zoznam literatúry, ktorý je spolu s Kozmixovými príbehmi zameraný na rozvoj čitateľskej gramotnosti u žiakov prvého stupňa.

 

Žiacke knižky môžu objednávať pre svoju triedu iba učitelia, ktorí majú vytvorený účet na portáli Kozmix.sk. Postup je jednoduchý, učiteľ sa prihlási do svojho učiteľského účtu, vyberie si jeden z ponúkaných 3 motívov a zadá počet požadovaných kusov.

Objednané žiacke knižky budú dodané na školu koncom augusta tak, aby ich učitelia vedeli odovzdať žiakom na začiatku nového školského roka.

 

Žiacke knižky si môžu učitelia objednávať do 31. 7. 2018.

Zdieľať na facebooku