Konferencia Zelená škola – škola zmeny

Konferencia Zelená škola – škola zmeny sa uskutoční 18. mája.
Konferencia Zelená škola – škola zmeny sa uskutoční 18. mája. / Foto: zelenaskola.sk

Konferencia Zelená škola – škola zmeny prinesie 18. mája praktické príklady dobrej praxe z oblasti environmentálnej výchovy.

 

Organizátori konferencie vybrali zaujímavé príbehy odborníkov, ako aj zelených škôl - materských, základných aj stredných - ktoré prinesú učitelia, študenti i žiaci. Prevedú vás zmenou, ktorou sami prispeli k zníženiu vplyvu svojej školy na životné prostredie.

 

Príďte sa inšpirovať, ako zmeniť nielen seba, ale aj svoju školu, okolie aj komunitu. Predstavia sa vám hostia zo Slovenska i Čiech, ktorí prinášajú inšpiratívne myšlienky v oblasti environmentálnej výchovy, školstva, aktívneho občianstva a životného prostredia.

Svoje príbehy predstavia aj: riaditeľ CEEV Živica - Juraj Hipš, Richard Medal z Centra environmentálnych aktivít v Trenčíne, o lesných kluboch na Slovensku porozpráva Lenka Hrúzová, inšpirácie z Čiech prinesie Ján Smrčka z českej Ekoškoly a študenti Prírodného gymnázia Praha.

 

Konferencia Zelená škola – škola zmeny sa koná dňa 18. mája 2018 v Trenčíne, v budove Trenčianskeho samosprávneho kraja, ul. K dolnej stanici 7282/20A. Na konferenciu sa prihlasujte do 15. mája prostredníctvom tohto registračného formulára. Počet miest je obmedzený. Registračný poplatok je 10 eur.

 

Čítajte viac o téme: Konferencie | Semináre
Zdieľať na facebooku