Články: Pre študentov
O projekte

 

ŠIOV rozšíril svoj web, reaguje tak na aktuálnu situáciu

TASR
Autor článku
Foto: siov.sk
Štátny inštitút odborného vzdelávania rozšíril svoju internetovú stránku. / Foto: siov.sk

Bratislava 30. marca (TASR) – Štátny inštitút odborného vzdelávania (ŠIOV) rozšíril svoju internetovú stránku o mimoriadne sekcie v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu. TASR o tom v pondelok informoval Ján Füle zo ŠIOV.  
      

"V nových častiach stránky doplnených do hlavného menu nájdete užitočné informácie, oznamy, odkazy či videá týkajúce sa odborného vzdelávania, súťaží a ostatných aktivít ŠIOV v momentálnej situácii," uviedol Füle. K dispozícii je aj kontaktný formulár, prostredníctvom ktorého môže verejnosť posielať otázky. Veríme, že aj tieto informácie pomôžu zvládnuť aktuálnu mimoriadnu situáciu," doplnil.
      

Odborní zamestnanci ŠIOV, ako aj zamestnanci národného projektu duálneho vzdelávania sú k dispozícii na emailové konzultácie pre školy. "Navyše od 1. apríla bude k dispozícii aj telefonická podpora," uzavrel.
      

Vyučovanie na školách je prerušené až do odvolania. Dôvodom sú opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu.  

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si učiteľ? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a inšpirácie z oblasti vzdelávania.