Články: Pre študentov
O projekte

 

Ministerstvo školstva podporilo 14 rozvojových projektov centier poradenstva

TASR
Autor článku
Foto: Bigstock
  Foto: Bigstock

 Bratislava 13. augusta (TASR) - Celkovo 14 projektov získalo finančný príspevok v rámci výzvy na podávanie žiadostí o financovanie rozvojového projektu Psychologické a špeciálnopedagogické poradenstvo 2019. Od Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR dostanú spolu 30.000 eur. TASR o tom informoval odbor komunikácie a protokolu rezort školstva.
      

Do výzvy sa mohli zapojiť centrá pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie a centrá špeciálno-pedagogického poradenstva. "Rezortu školstva predložili v tomto roku 48 žiadostí s požiadavkou na viac ako 110.000 eur," uviedlo ministerstvo školstva. 
      

Úspešní žiadatelia získali účelové finančné prostriedky v sume od 690 do 3000 eur. Podporené rozvojové projekty musia zrealizovať v termíne do 15. decembra. 
      

Zoznam úspešných žiadateľov je zverejnený na stránke ministerstva školstva.

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Financie v školstve
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si učiteľ? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a inšpirácie z oblasti vzdelávania.