Články: Pre študentov
O projekte

 

Tomu sa hovorí skutočné priateľstvo! Kvôli kamarátkinej rakovine išli na ples plešaté

Redakcia
Autor článku
  

Ako veľká opora a skutočné priateľky sa ukázali na jednom plese v Brne tieto mladé dievčatá. Ich priateľka v skorom veku dostala rakovinu a z dôvodu chemoterapie prišla o vlasy.

 

Nech je to už akýkoľvek ples, všetky ženy na ňom túžia vyzerať ako bohyne. Krásne šaty, účes a make-up jednoznačne k takémuto večeru patria. Vizážistka Kristýna Puková je na prípravu dám na takéto výnimočné chvíle pripravená. To čo sa jej však prihodilo nedávno ju zaskočilo. 7 kamarátok si vyžiadalo na ples plešinu.

Prečo? Lebo ich priateľka s rakovinou prišla o vlasy a nechceli ju v tom nechať samú. Vizážistka im preto všetkým schovala vlasy pod plešinu a domaskovala ich tak, aby nikto chorú slečnu v tejto partii nenašiel. A skutočne sa im to podarilo. Takéto silné geto sa len tak nevidí! Čo poviete?

 

Dievčatá na plese s plešinou podporili kamarátku s rakovinou

 


Zdroj a foto: Krystína Puková Facebook

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si stredoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru pre stredoškolákov a žiadna novinka ti neunikne.