WocaBee do každého okresu aj wellness pre učiteľa. To sú ceny veľkonočnej jazykovej súťaže pre školy.

Sponzorovaný článok
  Foto: WocaBee

12.3.2024 - Učitelia cudzích jazykov sa môžu do 27. marca 2024 so svojimi žiakmi zapojiť do celoslovenskej jazykovej súťaže pre školy. V súťaži môže získať jedna škola v každom okrese inovatívnu aplikáciu na učenie slovíčok WocaBee bezplatne až do konca letných prázdnin. Pre učiteľov je pripravený aj zaslúžený wellness pobyt.

 

Medzi ďalšími cenami pre žiakov a učiteľov vo veľkonočnej súťaži s WocaBee sú notebooky, tablety, e-kolobežka či mobilné telefóny. Učitelia tak vďaka súťaži dokážu žiakov motivovať k učeniu a zároveň vyskúšať výhody inovatívnej jazykovej výučby.

 

Učenie, ktoré baví

Aplikáciu WocaBee na učenie cudzích slovíčok pre školy doteraz s úspechom vyskúšalo už viac ako 400 tisíc žiakov a učiteľov v 10-tich európskych krajinách. Až 98 % učiteľov potvrdzuje, že žiaci si s WocaBee viditeľne zlepšujú svoje jazykové vedomosti. Podobne sa v nedávnom prieskume vyjadrili žiaci – až 97 % z nich tvrdí, že vďaka WocaBee majú lepšiu slovnú zásobu.

Pozitívne skúsenosti s WocaBee potvrdzuje aj Bc. Lenka Chalupská, učiteľka nemeckého jazyka: „S WocaBee sa učia aj žiaci, ktorí boli predtým slabí a nemčina im nič nehovorila. Niektorých z nich aplikácia doslova vystrelila medzi jednotkárov! Tento spôsob výučby žiakov neskutočne baví a tešia sa.“

 

Pripravte žiakov na Veľkú noc

Do veľkonočnej súťaže s WocaBee môžu učitelia registrovať svoje triedy objednaním bezplatnej skúšobnej verzie aplikácie na 1 mesiac na www.wocabee.app najneskôr 27. marca 2024.

V aplikácii sú pre žiakov pripravené balíčky slovnej zásoby s veľkonočnou tematikou, a to až v 8 cudzích jazykoch. Žiaci si tieto slovíčka v aplikácii hravou formou precvičia a za pomoci umelej inteligencie sa ich kvalitne naučia – vrátane výslovnosti. 

Učitelia tak vyskúšajú výhody modernej výučby cudzích jazykov a zároveň svojich žiakov efektívne pripravia na konverzáciu s témou nadchádzajúcich sviatkov. Môžu vyskúšať aj online písomky, ktorú systém automaticky vyhodnotí, alebo motivačné online hry. 

 

Do veľkonočnej súťaže s WocaBee môžu učitelia registrovať svoje triedy objednaním bezplatnej skúšobnej verzie aplikácie. / Foto: WocaBee

 

Jedna škola z okresu

Každý žiak, ktorý si veľkonočný balíček slovíčok v aplikácii WocaBee splní, zaradí seba, učiteľa aj svoju školu do žrebovania o atraktívne ceny, ktoré sa uskutoční v stredu 3. apríla 2024.

Zapojení žiaci môže v žrebovaní získať bezplatné používanie aplikácie pre celú školu na takmer pol roka - až do 31. augusta 2024. Každá takáto licencia aplikácie má hodnotu 6 EUR. Ide tak o výhru v stovkách až tisícoch eur podľa veľkosti školy. Šanca na výhru je vysoká – cenu získa jedna škola v každom okrese.

„Veľkonočnú súťaž sme na školách prvýkrát zorganizovali v minulom školskom roku. Prvých 79 škôl na Slovensku získalo WocaBee pre všetkých svojich žiakov na pol roka bezplatne, a sme veľmi radi, že v tomto školskom roku sa k nim pridajú ďalšie. Vďaka tomu sa budú môcť tisícky žiakov opäť učiť cudzie jazyky moderne a efektívne až do konca letných prázdnin,“  vysvetľuje Michal Ošvát, autor WocaBee a organizátor súťaže.

 

Ako sa zapojiť

Učiteľ objedná pre svoju triedu bezplatnú skúšobnú verziu aplikácie na www.wocabee.app. Následne žiakom zadá na precvičovanie balíček veľkonočnej slovnej zásoby, ktorý je v aplikácii predpripravený podľa témy.

Žiaci do súťaže zaradia seba, učiteľa aj školu vtedy, keď si tento veľkonočný balíček slovíčok v aplikácii splnia. Viac informácií o podmienkach súťaže a cenách nájdete tu:  www.wocabee.app/velkanoc

 

Viac o WocaBee

WocaBee je online aplikácia na učenie slovíčok a fráz pre školy. Je dostupná online bez nutnosti inštalácie a na akomkoľvek zariadení (mobil, tablet, počítač). Aplikácia získala v roku 2022 ocenenie Ministerstva hospodárstva SR Inovatívny čin roka.

Práca s ňou je veľmi jednoduchá - učiteľ zadáva do aplikácie balíčky slovíčok, ktoré si žiaci následne v aplikácii precvičujú. WocaBee využíva umelú inteligenciu, ktorá žiakovi precvičovanie individuálne prispôsobuje podľa toho, v ktorých slovíčkach robí najčastejšie chyby. WocaBee dokáže slovíčka aj prečítať, či overiť u žiaka výslovnosť a ponúka dokonca aj prístup pre rodiča či riaditeľa. 

Do 31. marca 2024 môžu zároveň školy na zakúpenie aplikácie WocaBee získať dotáciu ministerstva školstva s výhodným bonusom 10 % od WocaBee. Viac info na www.wocabee.app/dotacia

Zdieľať na facebooku