Získajte jazykovú aplikáciu WocaBee s dotáciou ministerstva školstva a s výhodným bonusom!

Sponzorovaný článok
  Foto_ Wocabee

28.11.2023 - Do 31.12.2023 môžu základné a stredné školy získať inovatívnu aplikáciu WocaBee vďaka finančnému príspevku Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu na podporu digitálnej transformácie vzdelávania. WocaBee umožňuje pre tento účel zakúpenie licencií formou výhodného kreditu s 10 % bonusom, ktorý má neobmedzenú platnosť.

 

Školy spolu s extra bonusom získajú od WocaBee aj možnosť vyhrať ďalšiu podporu digitalizácie vyučovania - notebooky a mobily pre riaditeľa aj všetkých učiteľov jazykov. Všetky podmienky sú k dispozícii na www.wocabee.app/dotacia

 

WocaBee pomáha žiakom aj učiteľom

Online aplikácia WocaBee sa vo výučbe cudzích jazykov na školách používa už šiesty školský rok. Pomáha skvalitňovať výučbu, učiteľom zjednodušovať prácu a žiakom zlepšovať slovnú zásobu vrátane výslovnosti. WocaBee využíva umelú inteligenciu, vďaka  ktorej pracuje s každým žiakom individuálne.

Autorom WocaBee je slovenský programátor Ing. Michal Ošvát. V roku 2022 získal s WocaBee ocenenie Ministerstva hospodárstva SR Inovatívny čin roka. Aplikácia je úspešná nielen u nás, ale aj v zahraničí - doteraz ju vyskúšalo už viac ako 400 tisíc žiakov a učiteľov v 11 krajinách.

Až 98 % učiteľov tvrdí, že s WocaBee si žiaci výrazne zlepšili svoje jazykové vedomosti. Súhlasne sa vyjadruje dokonca aj 96 % žiakov. Benefity WocaBee si môžu učitelia aj žiaci vyskúšať prostredníctvom bezplatnej skúšobnej verzie na 1 mesiac na www.wocabee.app 

Aplikácia je pre školy a učiteľov zdarma, na jej používanie sa zvyčajne skladajú žiaci, v prípade záujmu hradí licencie škola. Dnes však majú školy možnosť získať na licencie WocaBee dotáciu ministerstva školstva, a to vo výške 940 až 9 320 EUR podľa veľkosti školy. WocaBee spadá do kategórie edukačných aplikácií a spĺňa tak požiadavky na oprávnenosť výdavkov.

 

Foto: Wocabee

 

Ako využiť dotáciu na inovatívnu pomôcku?

Ak do 31.12.2023 škola využije dotáciu na zakúpenie aplikácie WocaBee, získa extra zvýhodnenie. WocaBee je teraz možné objednať formou kreditu s neobmedzenou časovou platnosťou v ľubovoľnej výške. Kredit škola využije ihneď alebo aj neskôr na objednávku licencií pre konkrétne triedy buď jednorazovo, alebo vo viacerých objednávkach. Zároveň škola získa 10 % kreditu naviac ako darček.

Príklad: Ak si škola objedná kredit v hodnote 1000 EUR, po úhrade automaticky získava 1100 EUR. Tie môže čerpať na objednávku licencií WocaBee v tomto alebo aj v ďalších školských rokoch. Cena aplikácie je 1 EUR na mesiac na žiaka, pri objednávke si môže škola uplatniť výhodné množstevné zľavy až do výšky 20 %.

Všetky informácie ohľadom výhodnej ponuky sú k dispozícii na www.wocabee.app/dotacia kde nájdete prehľadnú kalkulačku kreditu, ako aj sekciu s odpoveďami na časté otázky. 

 

Notebooky a mobily pre všetkých jazykárov

Inovatívne školy, ktoré sa rozhodnú využiť dotáciu na digitalizáciu s výhodným kreditom od WocaBee majú zároveň možnosť získať aj atraktívne ceny v žrebovaní. Riaditeľ a všetci učitelia cudzích jazykov (s WocaBee účtom) získajú nový notebook, mobilný telefón a polokošeľu s logom WocaBee. Žrebovanie o ceny sa uskutoční 4.4.2024.

Učte cudzí jazyk inovatívne a efektívne s WocaBee a pridajte sa k desiatkam tisíc spokojných používateľov už dnes!

Zdieľať na facebooku