Philips podporí materské školy. Rozhodnite, ktoré z nich vyhrajú

  Ilustračná foto: Bigstock

Spoločnosť Philips pripravila pre 10 najobľúbenejších a najaktívnejších materských škôl darčekové balíčky. Výherné ceny zatraktívnia prostredie škôlok.

 

Cieľom projektu AVENT pre materské školy je pomôcť škôlkam v čase, keď bojujú s obmedzenými finančnými prostriedkami. Ďalším nezanedbateľným rozmerom je rozvoj detskej tvorivosti, zručnosti, fantázie a estetického cítenia. Deti sa budú môcť hrať medzi stenami vyzdobenými milými dekoráciami, kŕmiť sa z nových súprav detských riadov, či vzdelávať sa pomocou pracovných zošitov pre predškolákov.

 

 

Philips Avent

Ako môže vyhrať vaša škôlka?

Pani učiteľka zaregistruje škôlku na portáli www.aventpreskolky.sk a vy za ňu budete hlasovať. Čím viac hlasov vaša škôlka získa, tým je vyššia šanca, že sa škôlka dostane medzi víťazných 10 materských škôl. Pomôžte vaším detičkám spríjemniť prostredie , v ktorom vyrastajú a hlasujte za tú najlepšiu.

Hlasovať môžete prostredníctvom vášho konta na Facebooku alebo po prihlásení sa na stránku. Projekt prebieha len do 24. novembra, preto sa s hlasovaním poponáhľajte!

 

Kristína FarkašovskáAmbasádorkou projektu sa stala Kristína Farkašová

Ako hovorí herečka, moderátorka a čerstvá mamička Kristína Farkašová: „Škôlka je pre deti prelomovým miestom a prvým prostredím, kde deti získavajú svoje vlastné zážitky prvýkrát bez rodičov. Aj preto som sa rozhodla podporiť projekt Avent pre materské školy, ktorý sa zameriava na zlepšovanie prostredia v škôlkach. Aby sa na tieto miesta deti vždy tešili.“

Program AVENT pre materské školy je gestom vďaky všetkým učiteľom za ich obetavosť, zanietenie pre prácu s deťmi a pomoc tým najmenším prežívať detstvo v lepších podmienkach.

 

Viac informácii o projekte získate na www.aventpreskolky.sk.

Čítajte viac o téme: Súťaž, Financie v školstve
Zdieľať na facebooku