Fotografie

Najkrajšie verejné knižnice, ktoré milujú aj deti (FOTOGRAFIE)

Viesť deti ku knihám od raného detstva pomáhajú rodičom a učiteľom aj zaujímavé knižnice, ktoré môžu s deťmi pravidelne navštevovať. Pripravili sme pre vás výber tých najzaujímavejších, ktoré sú špeciálne prispôsobené deťom a mládeži.

40 neobyčajných fotografií, ktoré zachytávajú, ako chodia dievčatá vo svete do školy

Pozrite si výber neobyčajných fotografií, ako dievčatá vo svete hľadajú cesty za vzdelaním.

Ako sa v minulosti hrávali deti bez mobilných telefónov? (FOTOGRAFIE)

Deti majú počas voľných chvíľ čoraz častejšie v rukách mobily a tablety, a tak sa stáva, že je pre ne nepochopiteľné, že len pred pár rokmi deti takéto možnosti nemali. Nevedia si predstaviť, ako trávili detstvo ich rodičia. Sú presvedčené, že to musela byť strašná nuda. Ako si na detstvo bez mobilov spomínate vy?

Tieto geniálne tričká, ktoré patria k sebe, si zamilujete!

Tieto tričká vás iste rozosmejú. A možno ich po zhliadnutí budete chcieť ihneď vlastniť. Ktoré je podľa vás to najlepšie?

Prvý a posledný deň školy detí. Čo sa zmenilo?

Prvý deň školy je v živote každého človeka veľká vec. Jej koniec však ešte väčšia. Pozrite si zopár krásnych fotografií, ako si tieto výnimočné dni ľudia zachytili. Možno vás inšpirujú urobiť si podobné nezabudnuteľné snímky aj pri vašich deťoch.

V Sao Paule majú deti nevšedné dúhové kníhkupectvo

Väčšina kníhkupectiev Saraiva v Sao Paule má tradičný moderný dizajn. Detská sekcia však vyzerá úplne inak. Jeho tvorcovia sa ju snažili výrazne odlíšiť a urobiť výnimočnou a príťažlivou pre deti.

Tieto fotografie vás presvedčia, že je čas na ďalšie dieťa

24 nádherných súrodeneckých fotografií, ktoré vám pošepnú, že možno je ten správny čas.

22 fotografií, ktoré hovoria, že máme byť prečo na svoje deti hrdí

Výchova je niečo, čo sa nikdy nenaučíme dokonale a zväčša ani nevieme, či to naozaj robíme dobre. Existujú však momenty, ktoré nás o tom môžu presvedčiť.