Konferencie | Semináre

3. ročník konferencie Psychológia v športe bude už tento týždeň

Ak ste fanúšikom športu, prípadne máte deti, ktoré sa športu intenzívne venujú, nenechajte si ujsť konferenciu zameranú na psychiku športovcov.

Zdravie ženy. Neplodnosť. Tabu, ktoré treba prekonať

O zdraví sa toho už popísalo aj povedalo dosť. Každý by však mal začať sám od seba a zhodnotiť, či má dostatok informácií, chodí na preventívne prehliadky a či vôbec vie, aká je jeho krvná skupina. Vďaka jedinečnej konferencii PRE ZDRAVIE ŽENY sa to dozvie každý záujemca.

V dnešnej dobe máme oveľa viac možností. A to vedie k rozhodovacej paralýze. Zistite, ako s tým zatočiť a naučiť sa mať viac času

Nesplnené dedlajny, odkladané úlohy a povinnosti, tiaž nerozhodnosti. To sú problémy, s ktorými sa v dnešnej dobe stretáva stále viac ľudí. Ako robiť správne rozhodnutia, ako dobre plánovať a ako sa pustiť do práce?

Konferencia Umenie byť ženou bude na východe už po tretíkrát

Umenie byť ženou nie je len slovná hračka, ale aj názov konferencie, ktorá má na Slovensku 5-ročnú tradíciu. Už o pár dní prichádza opäť na východ Slovenska.

LingvaFest‘2018 bude už o pár dní. Bratislava koncom septembra ožije jazykmi

V dňoch 28. a 29.9. v čase od 9:00 do 18:00 sa na Ekonomickej univerzite v Petržalke bude konať prvý medzinárodný jazykový festival na Slovensku pod názvom „LingvaFest‘2018“

Do Bratislavy prichádza výnimočný meetup ajťáčiek

Po veľkom úspechu pilotného podujatia v Košiciach, kde sa všetky lístky vypredali raketovou rýchlosťou, zavíta v piatok, 8. Júna, 2018, podujatie Frida Talks Tech aj do Bratislavy.

Stretnutie polyglotov z celého sveta bude na Slovensku už o pár dní!

V máji na Slovensko príde viac ako 500 polyglotov z celého sveta, a na jeseň sa bude konať veľký medzinárodný jazykový festival LingvaFest pre verejnosť, aký na Slovensku nemá obdobu.

Chcete vedieť o živote bez odpadu viac? Príďte na prvú slovenskú konferenciu na túto tému

Piateho mája sa v Bratislave uskutoční prvá celodenná konferencia o živote bez odpadu „Slovakia Going Zero Waste“, ktorá má za cieľ nasmerovať Slovensko k zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu a jeho lepšiemu zhodnocovaniu.