OD FEBRUÁRA ZAČÍNA CYKLUS SEMINÁROV AKE 2013

  

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika otvára v partnerstve s Vysokou školou manažmentu (VŠM) a s podporou Nadácie Tatra banky (NTB) šiesty ročník cyklu seminárov o ekonómii - AKE 2013.

 

Vzdelávací cyklus je určený pre všetkých záujemcov, ktorí majú záujem rozšíriť svoje vedomosti a dozvedieť sa nové informácie v oblasti ekonomiky nad rámec povinného vyučovacieho procesu.

AKE 2013 sa skladá z deviatich vzájomne prepojených mesačných seminárov, ktoré pozostávajú z ekonomických tém nadčasového charakteru i aktuálnych myšlienok ekonómov ako Adam Smith, David Ricardo, J.B. Saya a pod. s aplikáciou v praxi. Cyklus seminárov sa zameriava na prepojenie ekonomickej teórie a súčasnej praxe. Cyklus seminárov bude viesť koordinátor projektu, riaditeľ a makroekonóm KI a externý lektor ekonómie na Univerzite Komenského v Bratislave Peter Gonda

 

Semináre AKE 2013 sa budú konať od februára do decembra 2013 vo VŠM v Bratislave, a to vo vopred určenú stredu v danom mesiaci od 17.30 do 20.00 hod. Prvý seminár sa uskutoční dňa 27. Februára 2013.

Prihlásiť sa môžete zaslaním vyplnenej prihlášky a formuláru emailom na adresu [email protected] najneskôr do 8. Februára 2013. Viac informácií o tomto podujatí nájdete TU

 

ZDROJ: KONZERVATÍVNY INŠTITÚT M.R.ŠTEFÁNIKA // ILUSTRAČNÉ FOTO: SHUTTERSTOCK

Čítajte viac o téme: Kurzy | Školenia
Zdieľať na facebooku