Študujte psychológiu na University of New York in Prague

University of New York in Prag
Sponzorovaný článok
  

Máte záujem o rozvíjanie vedomostí o tom, ako funguje myslenie? Čo sa deje, keď sa učíme alebo keď sme kvôli niečomu smutní? Ako by ste mohli motivovať svoju malú sestru alebo sami seba, aby ste sa lepšie učili behom skúškového obdobia? Ako by ste mohli pomôcť niekomu prekonať depresiu behom jediného dňa? Na tieto otázky a na mnoho ďalších dostanete odpoveď, pokiaľ budete študovať psychológiu na UNYP.

 

University of New York in Prague je priateľská a kultúrne rôznorodá univerzita v centre jedného z najkrajších a najvzrušujúcejších miest na svete. Povesť vynikajúceho pedagogického zboru, fascinujúca škála kurzov či zaujímavé výskumné a akademické príležitosti na UNYP, ktoré rastú každým rokom.

 

Široké možnosti uplatnenia

Študenti psychológie na UNYP sa rozhodujú medzi širokou škálou profesných dráh. Tieto možnosti zahŕňajú poradenstvo a terapie v rámci súkromnej praxe, nemocnice, školy alebo firemnú psychológiu. Možnosť budovania kariéry je aj v takých oblastiach, ako je posudzovanie vzdelania pre vládu alebo riešenie konfliktov s mimovládnymi organizáciami. Okrem toho si študenti môžu zvoliť aj cestu ďalšieho vzdelávania a vykonávať výskum v rámci akademickej obce.

 

 

 

Dvojitý diplom za jediné štúdium

Bakalársky titul v odbore psychológia na UNYP je jediný program v oblasti, ktorý ponúka študentom dvojitý diplom. To znamená plne akreditovaný titul zo Spojených štátov amerických, rovnako ako aj získanie európskeho titulu prostredníctvom Ministerstva školstva ČR.

 

Väčšina absolventov programu psychológie na UNYP pokračuje v magisterskom a doktorandskom štúdiu na niektorej z prestížnych univerzít v Českej republike a v zahraničí. Iní absolventi idú priamo pracovať. So vzdelaním od UNYP budete čeliť svetu s mnohými možnosťami.

 

Zdieľať na facebooku