Najväčšia konferencia pre ženy už v sobotu

Obľúbené podujatie Umenie byť ženou bude už po piaty krát.
Obľúbené podujatie Umenie byť ženou bude už po piaty krát. / Foto: UMB

19 spíkrov v troch sálach, viac ako desiatka predajcov, koučing, mentoring, večer plný zábavy a príjemnej muziky.

 

V sobotu 14. marca odštartuje piaty ročník najväčšej konferencie pre ženy, Umenie byť ženou Bratislava 2018. O bohatom programe svedčí aj fakt, že mesiac pred podujatím bol z kapacitných dôvodov zastavený predaj vstupeniek. Mená ako Mark Dzirasa, Helena Máslová, Marek Herman, Jan Muhlfeit, Kristián Beňo, Katarína Sipos, Stanka Sobolová, Ivanka Adamcová, Lilia Khousnoutdinova sú bezpochyby lákadlom pre ženy rôznych záujmov.

Ambasádorkou podujatia je celých 5 rokov Adela Vinczeová, ktorá každoročne v rámci svojej šou hostí zaujímavých ľudí z oblasti kultúry. Tento rok je to hudobník Ado Juráček, herec Michal Kubovčík a komička Evelyn. Počas dňa si účastníčky môžu vychutnať niekoľko prednášok, ale aj speed mentoring. Pozvanie mentorovať dámy na konferencii prišli vrcholové manažérky, ženy z rôznych biznisových odvetví. Medzi nimi podnikateľka roka Oľga Bušo, Hana Kvartová, Tereza Molnár, Miriam Varšová, Daniela Lihotská, Tatiana Svrčková, Jana Galera Matúšová, známa imidž koučka Andrea Zeigler, Sandra Kello a módna návrhárka Lýdia Eckhardt, ktorá bude mať v rámci konferencie aj autogramiádu motivačnej autobiografie Bežať šťastiu oproti.

Koučovať bude tím Aleša Kalinu, aj Nina Menkyová.

Počas piateho ročníka konferencie si ženy budú môcť vypočuť meditačný koncert Ramivana.

V sobotu organizátorky ako prekvapenie ohlásia tretie mesto, kam konferenciu tento rok prinesú. Druhým sa stali pred tromi rokmi Košice. Na východe Slovenska sa bude konferencia konať 10. Novembra 2018.

 

Čítajte viac o téme: Konferencie | Semináre
Zdieľať na facebooku