Žiakom na strednom Slovensku sa začnú v pondelok jarné prázdniny

Žiaci základných a stredných škôl v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji budú mať od pondelka 27. februára týždenné jarné prázdniny. Do lavíc sa znova vrátia v pondelok 6. marca.
Žiaci základných a stredných škôl v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji budú mať od pondelka 27. februára týždenné jarné prázdniny. Do lavíc sa znova vrátia v pondelok 6. marca. / Foto: Shutterstock

Bratislava 26. februára (TASR) - Žiaci základných a stredných škôl v Banskobystrickom, Žilinskom a Trenčianskom kraji budú mať od pondelka 27. februára týždenné jarné prázdniny. Do lavíc sa znova vrátia v pondelok 6. marca.
Štafetu jarných prázdnin po nich prevezmú školáci z Košického a Prešovského kraja, ktorí budú oddychovať od 6. do 10. marca. Jarné prázdniny už majú za sebou žiaci a študenti z Bratislavského, Nitrianskeho a Trnavského kraja. Tí prázdninovali od 20. do 24. februára.
Ďalšie voľno budú mať žiaci počas veľkonočných prázdnin, ktoré v tomto školskom roku vychádzajú na 13. až 18. apríla. Žiakov čaká s výnimkou veľkých letných prázdnin v tomto školskom roku 24 dní voľna.

 

Harmonogram tohtoročných prázdnin nájdete aj TU.

Zdieľať na facebooku