http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Testovanie 5-2014 prebehlo úspešne

Redakcia
Autor článku
Ilustračná foto: Bigstock
  Ilustračná foto: Bigstock

Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania v školskom roku 2014/2015 realizoval testovanie žiakov 5. ročníka (T5-2014) na vybraných základných školách s vyučovacím jazykom slovenským a s vyučovacím jazykom maďarským.

Testovanie sa uskutočnilo v dvoch formách:
1. v papierovej,
2. v elektronickej.

Testovania T5-2014, ktoré sa uskutočnilo 12. novembra 2014 (streda) v papierovej forme sa zúčastnili žiaci 5. ročníka vybraných ZŠ okrem žiakov s mentálnym postihnutím a žiakov so zdravotným znevýhodnením (ZZ).
Test z matematiky v slovenskom jazyku a test z matematiky v maďarskom jazykupísalo spolu 3 564 žiakov, test zo slovenského jazyka a literatúry písalo 3 144 žiakov a test z maďarského jazyka a literatúry písalo 421 žiakov.

 

Pozrite si tiež detailnú Správu z Testovania 5-2014 a prezentáciu s výsledkami testovania žiakov 5. ročníka vybraných ZŠ v papierovej forme.

 

Testy T5 z roku 2014 z matematiky, zo slovenského  a maďarského jazkya nájdete na stiahnutie TU.

 


Zdroj: NÚCEM
Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Testovanie 5
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.