Konferencia Učíme pre život chce využiť slobodu učiteľa v prospech žiaka

  

V poradí 5. ročník konferencie Učíme pre život sa uskutoční už 15. marca v hoteli Satel v Poprade. Témou trojdňového stretnutia bude „Sloboda učiteľa – využitie v prospech žiaka“. 

 

Priebeh konferencie bude o tom, že učiteľ môže mať akékoľvek vlastnosti. Všetko, čo sa prednáša do atmosféry v triede, odzrkadľuje sa do výchovy žiakov. „Zostavili sme program plný prednášok a workshopov, no zároveň sme sa rozhodli dať viac aj zúčastneným. V rámci tematických blokov budete mať možnosť diskutovať s prednášateľmi, venovať sa v skupinách zadaným námetom, či organizovane si porovnávať názory a vymieňať skúsenosti,“ uviedla Dana Palacková z neziskovej organizácie Indícia.

 

Na programe sú témy ako Individuálne kurikulum žiaka vo Fínsku, Systémové zmeny v školstve, Bezpapierovú školu či Business pohľad na kvalitu produktu slovenského školstva. Prednášať budú Lukáš Bakoš, Ján Žabka, Ivan Juráš, Zuzana Berevá, Ivan Kalaš, Roman Baranovič a mnohí ďalší. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na internetovej stránke organizátorov www.indicia.sk

Zdieľať na facebooku