Stres

Ako za jednu minútu môžete znížiť svoj stres?

Príčiny stresu sú rôzne. Niektorých trápi zdravie, iných zase peniaze, vzťahy, pracovné vyťaženie alebo škola. Viacerí študenti ťažko zvládajú obdobie skúšok i štátnic. Vedci objavili metódu, ktorá pomáha stres zvládnuť aj za jednu minútu.

Čaká vás skúška alebo pohovor v práci? Takto môžete prekonať strach

Sebavedomie je súčasťou úspechu. Ovplyvňuje to, ako sa cítime a ako nás vnímajú ostatní. Hlavne nové a neznáme situácie môžu sebavedomie oslabiť. Našťastie existujú spôsoby, ako sa na neznáme veci pripraviť.

Ako zvládnuť skúšky? Pomôcť vám môžu aj tieto taktiky!

Ak pred každou skúškou pociťujete trému, môžete podľahnúť nervozite, nechať sa ňou ovládnuť a pokaziť, čo sa dá, alebo sa môžete sústrediť, ako túto situáciu zvládnuť čo najlepšie.

Ako byť trpezlivejší a lepšie zvládať stres

V mnohých životných situáciách sa cítime nepohodlne a netrpezlivo. Avšak ak sa naučíte odhaliť príčiny vašej netrpezlivosti a bojovať s ňou, z dlhodobého hľadiska sa budete cítiť šťastnejšie.

Študentky bojovali počas náročného štúdia so psychickými problémami. Ich projekt Nevypusť dušu, má pomôcť ostatným

Mária Salomonová spolu s kamarátkou Teréziou vyštudovali vysoké školy v Anglicku. To ich priviedlo k tomu, aby založili projekt NEVYPUSŤ DUŠU, ktorý je zameraný na osvetu súvisiacu s duševným zdravím.