Motivácia

Ako uspieť na vysokej škole?

Pre niektorých študentov je cieľom len vysokú školu absolvovať, získať titul a nájsť si dobre platenú prácu. No mnohým študentom záleží aj na tom, aby školu ukončili úspešne a aby sa aj skutočne niečo naučili. Ako sa na vysokej škole naučiť čo najviac a ako z každého dňa vyťažiť maximum?

13 kľúčových zručností potrebných pre súkromný i profesijný život

V súčasnosti nestačí mať len akademické vedomosti. Aby človek prežil šťastný a plnohodnotný život, mal by mať osvojených aj niekoľko zručností, ktoré mu pomôžu prežívať rôzne situácie, s ktorými sa môže denne stretnúť.

10 tipov, vďaka ktorým budete stále kreatívni

Naučiť sa, ako byť tvorivý v každej chvíli života, vôbec nie je na škodu. Kreativita totiž pomáha pri riešení problémov, pomáha nám produktovať nové nápady, poskytuje motiváciu, pomáha pri učení a tiež v práci. Výskumy tiež naznačujú, že keď zapojíte do života viac kreativity, zažijete väčšiu pohodu a šťastie.

Ako si zjednodušiť deň tak, aby ste všetko stihli?

Ak to s tým, čo robíte, myslíte vážne, 24 hodín sa vám denne môže zdať málo. Ako všetko stihnúť?

8 tajomstiev úspechu

Richard St. John sa venoval viac ako 10 rokov výskumu úspechu a 8 bodmi zadefinoval, vďaka čomu ľudia uspeli a môžete uspieť i vy.

Myslíte, že sa vaše sny stanú skutočnosťou? Nestanú!

Očakávate, že vaše sny sa jedného dňa premenia na realitu a zmenia váš život? Mrzí ma to, ale musím vám povedať, že tak to nebude. Čo vám však skutočne zmení život?