Konferencie | Semináre

V máji sa uskutoční komiksová konferencia

Dňa 13. – 15. mája 2022 sa bude v priestoroch Fakulty architektúry a dizajnu STU v Bratislave konať prvý ročník jedinečnej komiksovej konferencie Panel pre všetkých tvorcov a fanúšikov tohto média.

Konferencia Megatrendy a médiá bude o dosahu pandémie

Vplyv pandémie nového koronavírusu na médiá, vzdelávanie a spoločnosť je hlavnou témou medzinárodnej vedeckej konferencie Megatrendy a médiá.

Témou univerzitnej konferencie Megatrendy a médiá budú mediálne bubliny

Realita a fikcia v médiách a marketingovej praxi bude témou medzinárodnej vedeckej konferencie Megatrendy a médiá.

„Kto je zodpovedný za stav krajiny?“ pýta sa Teach for Slovakia na ďalšej zo série diskusií

Organizácia Teach for Slovakia pripravila ďalšiu diskusiu. Tento krát na tému: Kto je zodpovedný za stav krajiny? Biznis lídri alebo absolventi?

Prezident Kiska a biznis lídri študentom: Buďte zodpovednými a meňte Slovensko!

Úspešní biznismeni na čele s prezidentom SR Andrejom Kiskom, počas Night of Chances Business 2016, vyslali študentom jasný odkaz: staňte sa zodpovednými biznis lídrami a meňte Slovensko.

Na Vyšehradskom fóre budú mladí simulovať summit NATO s Ukrajinou

Euroatlantické centrum, nezávislá mimovládna organizácia pôsobiaca na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela (UMB) v Banskej Bystrici, organizuje medzinárodnú konferenciu Visegrad Youth Forum.

Škótsky psychológ D. I. Perrett bude na Trnavskej univerzite prednášať o kráse

Dozvedieť sa, prečo sa ľuďom páči to, čo sa im páči, budú mať možnosť poslucháči prednášok škótskeho profesora psychológie a neurovied Davida Iana Perretta na Trnavskej univerzite.

Nezisková organizácia EPIC: Nestrácajme mladých ľudí v systéme

Ak si do 4 mesiacov absolventi nenájdu prácu, stávajú sa z nich dlhodobo nezamestnaní alebo ľudia ťažko umiestniteľní na trhu práce. Aj tieto slová odzneli dnes na konferencii Formy prechodu mladých ľudí zo systému vzdelávania do zamestnania.