Ďalší bezplatný online kurz od lekární Dr.Max pre odbornú verejnosť

V rámci otvorenia e-learningu a online vzdelávania pre verejnosť lekárne Dr.Max sprístupnili na Slovensku ďalší kurz pre všetkých farmaceutov či farmaceutických laborantov. Tento raz budú mať v rámci povinného celoživotného vzdelávania možnosť dozved
V rámci otvorenia e-learningu a online vzdelávania pre verejnosť lekárne Dr.Max sprístupnili na Slovensku ďalší kurz pre všetkých farmaceutov či farmaceutických laborantov. Tento raz budú mať v rámci povinného celoživotného vzdelávania možnosť dozved / Foto: Shutterstock

V rámci otvorenia e-learningu a online vzdelávania pre verejnosť lekárne Dr.Max sprístupnili na Slovensku ďalší kurz pre všetkých farmaceutov či farmaceutických laborantov. Tento raz budú mať v rámci povinného celoživotného vzdelávania možnosť dozvedieť sa viac o ochrane pred slnečným žiarením.

 

Bratislava, 4. máj 2017 – Názov ďalšieho bezplatného kurzu pre odbornú verejnosť od lekární Dr.Max reflektuje aktuálnu tému spojenú s opaľovaním a správnou ochranou pred slnečným žiarením.

 

Pod názvom Fotoprotekcia a sunscreeny v lekárenskej praxi sa môžu farmaceuti aj farmaceutickí laboranti dozvedieť viac o typoch slnečného žiarenia, obranných mechanizmoch kože, ochrane pred UV žiarením a zložení prípravkov používaných pri ochrane pred UV žiarením.

 

Súčasťou kurzu je AD test, za absolvovanie ktorého je možné , podľa výsledkov získať maximálne 2 kredity. Kurz s AD testom je akreditovaný Slovenskou lekárnickou komorou a tiež Slovenskou komorou medicínsko-technických pracovníkov. Akreditácia e-learningového kurzu s AD testom trvá do 31. mája 2017.

 

 

Nový online systém je prístupný prakticky odkiaľkoľvek a jeho veľkou výhodou je, že je optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia a tablety. Pre absolvovanie kurzu je potrebná iba registrácia na stránke http://elearning.drmax.sk.

Zdieľať na facebooku