http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

Podujatie NGO Leadership workshop sa tento rok uskutoční v Bratislave

TASR
Autor článku
Foto: Bigstock
  Foto: Bigstock

Bratislava 28. júla (TASR) – Podujatie NGO Leadership workshop sa tento rok uskutoční v Bratislave. Školenie je určené ľuďom pôsobiacim v mimovládnych organizáciách. Za organizátorov o tom informovala Boba Markovič Baluchová z Platformy mimovládnych rozvojových organizácií (PMVRO).
      

“Prítomní sa naučia ešte lepšie komunikovať v postfaktických časoch, nastavovať efektívne internú komunikáciu, či vykonávať strategické hodnotenia, spoznávať nové prístupy v oblasti mediálnej gramotnosti a práci v online priestore,“ priblížila Markovič Baluchová.
      

V programe sa predstaví lektorka v oblasti ľudských zdrojov Linda Gasser, profesorka Cornell University v USA, a Michael Hathorn, tréner konzultantskej firmy a tiež profesor University St. Gallen. Slovenskými zástupcami budú Branislav Ondrášik a Vladimír Šnídl, ktorí sa budú zaoberať výzvami online sveta. 
      

Workshop sa uskutoční v dňoch 21. až 25. októbra 2019 v Bratislave. Organizátorom je PMVRO v spolupráci s americkými partnermi Weiser Center for Europe and Eurasia a William Davidson Institute, ktoré oba fungujú pri michiganskej univerzite. Zúčastniť sa na ňom môžu členovia mimovládnych organizácií z krajín V4.

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Páčil sa ti tento článok? Zaregistruj sa a žiadny najčítanejší článok ti neunikne.