Celodenná lyžovačka na Táloch pre jednotkárov zadarmo

  
Učiť sa na samé jednotky sa vyplatí nielen kvôli tomu, že budete toho veľa vedieť, ale môžete získať aj iné výhody. Tento raz si taký benefit môžete užiť v lyžiarskom strredisku na Táloch. Všetci študenti a školáci, ktorí majú samé jednotky na polročnom vysvedčení, budú aj tento rok lyžovať v stredisku Ski Tále zadarmo.
 

 

 

 

 

Školáci a študenti vďaka svojím skvelým školským výsledkom môžu získať jeden celodenný lyžiarsky lístok v termíne od 31. januára do 2. februára 2015 ZDARMA.
Podmienkou je priniesť k nahliadnutiu originál vysvedčenia, prípadne aspoň výpis známok a preukázať sa preukazom poistenca. Deti nad 15 rokov sa musia preukázať preukazom totožnosti s fotografiou.

 

Ak ste nemali samé jednotky, nebuďte smutní. V tomto termíne si tu užijete skvelú zábavu tak či tak.  V sobotu i v nedeľu sa o zábavu postarajú animátori a DJ. V nedeľu sa navyše môžete tešiť na „Lyžovačku s veľkou chuťou“, o ktorej vám viac prezradí podtitulok „Sladké prázdniny“, ale tiež na verejné preteky v lyžovaní, ktoré sú určené pre všetkých neregistrovaných lyžiarov.

Tak ako strávite tieto krásne zasnežené voľné dni vy?

 

lyžovanie s deťmi Tale


Zdroj: www.tale.sk

 

Zdieľať na facebooku