http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

VIDEO: Ako získaš extra body pri hľadaní roboty?

Eliška Herinková
Autor článku
Zdroj: Pexels
Projekt Hybaj na pohovor vzdeláva absolventov, ako uspieť na trhu práce. / Zdroj: Pexels

Na ceste za hľadaním práce si už prekonal množstvo nástrah, avšak ešte stále si nezískal tú nesmrteľnosť, ako v obľúbenej počítačovej hre? Je načase prestať myslieť len na zábavu, a začať myslieť dospelácky. To znamená orientovať sa na prácu, na zabezpečenie sa, aby si v ideálnom čase mohol odísť do predčasného dôchodku a užívať si na Bahamách.

To, ako získať extra body pri hľadaní práce sa dozvieš v poslednom videu zo série videí Hybaj na pohovor z dielne neziskovej organizácie Epic.

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Absolventi
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.