https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

 

VIDEO: Stále nemáš robotu? Buď frajer na LinkedIn!

Eliška Herinková
Autor článku
Zdroj: Pexels /EW
  Zdroj: Pexels /EW

Sociálne siete ti nerobia problém a Instagram, Snapchat a Facebook sú tvoji najlepší kamaráti? Na získanie práce však treba viac, než len využívať sociálne siete na zábavu a prezentovanie svojho životného štýlu. Pokiaľ ti slovo LinkedIn nehovorí nič, alebo len veľmi málo, utekaj na túto webstránku a vytvor si tam profil. Môže ti pomôcť získať vysnený job.

O tom, ako LinkedIn používať a využiť ho na maximum ti povie Ejdžár Tomáš zo spoločnosti IBM v ďalšom videu z projektu Hybaj na pohovor, z dielne neziskovej organizácie Epic.

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Absolventi, Sociálne siete
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.