http://gdesk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=bIfqjxSCW5iir5JNBJNm0qRvjw0GVxuO1tHY2UQfBw7.L7/fastid=imwclllnjwapzomcwmeazhzdhglo/stparam=zlphhwgtbt/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.instudy.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_content=&utm_campaign=2019_eduworld_longterm
Články: Pre študentov
O projekte

 

VIDEO: Stále nemáš robotu? Buď frajer na LinkedIn!

Eliška Herinková
Autor článku
Zdroj: Pexels /EW
  Zdroj: Pexels /EW

Sociálne siete ti nerobia problém a Instagram, Snapchat a Facebook sú tvoji najlepší kamaráti? Na získanie práce však treba viac, než len využívať sociálne siete na zábavu a prezentovanie svojho životného štýlu. Pokiaľ ti slovo LinkedIn nehovorí nič, alebo len veľmi málo, utekaj na túto webstránku a vytvor si tam profil. Môže ti pomôcť získať vysnený job.

O tom, ako LinkedIn používať a využiť ho na maximum ti povie Ejdžár Tomáš zo spoločnosti IBM v ďalšom videu z projektu Hybaj na pohovor, z dielne neziskovej organizácie Epic.

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Absolventi, Sociálne siete
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.