MPH - Verejné zdravotníctvo

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
MPH - Verejné zdravotníctvo
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
06.04.2018 - 31.01.2022
Bratislava
Záhradnícka 60
Mondo International Academy
Štúdium je možné absolvovať v externej ako online forme.
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

MPH - Master of Public Health - Verejné zdravotníctvo

MPH Verejné zdravotníctvo ponúka študentom vzdelanie založené na kompetenciách a profesionálnom rozvoji, ktoré pripravujú absolventov na riadiace úlohy v systémoch a sieťach zdravotnej starostlivosti, v sieťach zdravotného poistenia a organizáciách dlhodobej zdravotnej starostlivosti. Široké učebné osnovy poskytujú študentom základy znalostných, analytických a komunikačných zručností a základné poznatky pre prebiehajúci kariérny a profesionálny rast a vedúci rozvoj.Po absolvovaní dôkladnej odbornej prípravy v základných pilieroch štúdia: vo Verejnom zdravotníctve, Riadení zdravotníckeho zariadenia, Systému zdravotnej starostlivosti vám tento študijný program umožní rozvíjať sa v mnohých smeroch napr.: v nadobudnutí vedomostí v oblasti Strategického plánovania zdravotníckeho zariadenia, Finančnom riadení zdravotníckych zariadení alebo poznaní  Prevádzkového riadenia zdravotníckych zariadení.Navyše tento študijný program je možné kombinovať s inými a vytvoriť si tak vlastnú špecializáciu napríklad v obore Manažment zdravotníctva a Sociálnej starostlivosti.Štúdium MPH Verejné zdravotníctvo, je určené pre manažérov zdravotníckych zariadení, lekárov, zdravotníkov a vedúcich pracovníkov v zdravotníckych zariadeniach.

Cieľ kurzu

Smerovanie MPH programu: Študijný program sa zameriava na zvýšenie kvalifikácie budúcich, ako aj existujúcich manažérov zdravotníckych zariadení, sociálnych zariadení, osôb ktoré sa pohybujú v oblasti zdravotníctva a to na manažérskej, ako aj podnikateľskej úrovni.

Cieľová skupina

Štúdium je vhodné pre:  Absolventov VŠ s ukončeným I. alebo II. stupňom vzdelania so zameraním – zdravotníctvo. Dĺžka štúdia je 18-24 mesiacov. Študenti odovzdávajú diplomovú prácu alebo výskumný projekt na zvolenú tému z oblasti zdravotníctva.

Osvedčenie:

Diplom

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


BA, BSc štúdium
Mondo International Academy
MPH - Verejné zdravotníctvo
Mondo International Academy