Strategický manažment ľudských zdrojov

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
Strategický manažment ľudských zdrojov
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
16.01.2017 - 01.02.2019
Bratislava
Záhradnícka 60
Mondo International Academy
Kurz sa koná priebežne. Možnosť usporiadať kurz v priestoroch záujemcu (fima)
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Strategický manažment ľudských zdrojov (angl. Strategic Human Resource Management) zahrňuje poznatky, ktoré potrebuje manažér na to, aby mohol svoju prácu vykonávať efektívne a to bez ohľadu na to, na akej manažérskej pozícii v hierarchii podniku sa nachádza. Je určený vlastníkom podnikov (malých i stredných), manažérom (na rôznych úrovniach vedenia podniku), generalistom i špecialistom personálnych útvarov ako aj ostatným, ktorí si chcú aktualizovať a doplniť vedomosti a skúsenosti potrebné pre výkon svojej práce.

Cieľ kurzu

Ciele predmetu vychádzajú z úloh, ktoré musí každý podnik v súčasnom turbulentnom, trhovom prostredí v oblasti personálnej práce realizovať, ak chce mať vo svojich zamestnancoch dlhodobú konkurenčnú výhodu. Ľudia a ich potenciál je najväčším bohatstvom každého podniku. Napriek tomu, že ľudské zdroje sú vysoko nákladové (často náklady na ne tvoria až 60 % režijných nákladov podniku) práve oni sú garanciou prežitia podniku. Pravidelná a dlhodobá investícia do ľudských zdrojov je preto nevyhnutná.

Cieľová skupina

Predmet Strategický manažment ľudských zdrojov ponúka široký výber poznatkov z oblasti riadenia ľudských zdrojov. Je koncipovaný tak, aby do praxe mohli byť aplikované mnohé moderné techniky a metódy, ktoré sú potrebné pre ďalší osobný rozvoj účastníka. Umožňuje jednoduché overenie si vlastných schopností. Prostredníctvom aplikácie kritického myslenia a ďalších aspektov vzdelávania ponúka sebareflexie a vytvára priestor na ďalší osobnostný rast a rozvoj potenciálu účastníka.

Odborný garant:

Ing. Ivan ŠIMKO, PhD.

Osvedčenie:

Certifikát MIIBS - Madison International Institute of Business School USA

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


Supervízia
Akadémia humanitných a medzikulturálnych štúdií Edith Steinovej, n.o.

Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
Kurzy pre deti
 
Účtovníctvo v praxi
0 hodnotení

Účtovník – Akreditovaný program Program účtovník je programom, ktorý ponúka účastníkom komplexné znalosti v oblasti účtovníctva. Svojim jedinečným, logicky usporiadaným obsahom obsiahne celý..

Mondo International Academy
Lobing
0 hodnotení

Profesionálny lobing je jedným z nástrojov vplyvu súkromného, ale aj verejného, či občianskeho (tretieho) sektora na konkrétne verejné inštitúcie, čím sa napĺňa jeden zo základných princípov každej..

Mondo International Academy
Efektívny predaj – Power Selling
0 hodnotení

Power Selling je spôsob  zameraný na predaj energie osoby a jej zdrojov, tak, aby viedol k zvýšeniu predaja na trh, na ktorý je zameraný. Power Selling je stratégia, ktorá kombinuje analýzu..

Mondo International Academy
Zobratiť všetky...