Efektívny predaj – Power Selling

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
Efektívny predaj – Power Selling
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
16.01.2017 - 29.01.2018
Bratislava
Záhradnícka 60
Mondo International Academy
bez obmedzenia
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

Power Selling je spôsob  zameraný na predaj energie osoby a jej zdrojov, tak, aby viedol k zvýšeniu predaja na trh, na ktorý je zameraný. Power Selling je stratégia, ktorá kombinuje analýzu aktuálneho trhu, pričom vytvára cieľové skupiny, rozvíja plány a procesy na získanie nových zákazníkov, ktorí správne zapadajú do cieľovej skupiny. Identifikuje strategické ciele organizácie  a sústreďuje správanie a aktivity predajcov takým spôsobom tak, aby dosiahli stanovené ciele. Bez jasne definovanej predajnej stratégie založenej na Power Sellingu organizácie môžu premárniť zdroje, možnosti a v horšom prípade, ohroziť vlastné prežitie. 

Strategickí Power Selling experti majú najnovšie možnosti, ako aj dlhodobé skúsenosti na dynamickom trhu a vedia ako, integrovať obchodnú stratégiu do svojej organizácie. Power Selling poskytuje ukážkový exemplár všetkých dôležitých súčastí úspešného predaja a vyjednávania predajných plánov v rámci organizácie. Je to základ pre pokračujúci úspech a úspešných predajcov.

Cieľ kurzu

Cieľom predmetu je dať študentom možnosť porozumieť komunikačným technikám, vyjednávaniu  a tiež získať schopnosti odhadu a precítenie zákazníka v danej situácie. Empatia a vysoká profesionalita sú jediným predpokladom získania moderného zákazníka.

Odborný garant:

PhDr. Andrej Truschel MBA

Osvedčenie:

Certifikát MIIBS - Madison International Institute of Business School USA

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 Ďalšie ponuky organizátora
Kurzy pre dospelých
Kurzy pre deti
 
Účtovníctvo v praxi
0 hodnotení

Účtovník – Akreditovaný program Program účtovník je programom, ktorý ponúka účastníkom komplexné znalosti v oblasti účtovníctva. Svojim jedinečným, logicky usporiadaným obsahom obsiahne celý..

Mondo International Academy
Strategický manažment ľudských zdrojov
0 hodnotení

Strategický manažment ľudských zdrojov (angl. Strategic Human Resource Management) zahrňuje poznatky, ktoré potrebuje manažér na to, aby mohol svoju prácu vykonávať efektívne a to bez ohľadu na to,..

Mondo International Academy
Lobing
0 hodnotení

Profesionálny lobing je jedným z nástrojov vplyvu súkromného, ale aj verejného, či občianskeho (tretieho) sektora na konkrétne verejné inštitúcie, čím sa napĺňa jeden zo základných princípov každej..

Mondo International Academy
Zobratiť všetky...