https://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=16NFXWcKYQDKi_SBGPvkGKQO.D3ibVg0G859.3lDEDH.p7/fastid=cxijhwrgujskyjgrnhwhwhbiirmh/stparam=rppqqpefsr/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.gestopremesto.sk/?utm_source=eduworld&utm_medium=banner&utm_campaign=gesto-pre-rodicov-062020~gde~hlasovanie&utm_content=eduworld~titulka~branding~~
Články: Pre študentov
O projekte

 

Toto magické kníhkupectvo v Rumunsku musíte vidieť

Redakcia
Autor článku

  

Cărtureşti Carusel, tiež nazývaný “Kolotoč svetla”, je monumentálna stavba z 19. storočia, ktorá bola zmenená na úchvatný architektonický skvost.

Nachádza sa v úplnom srdci Bukurešti na dlhej rušnej ulici plnej kaviarní a barov. Je obklopená luxusnými obchodmi s oblečením a jednoznačne sem toto kníhkupectvo pasuje svojím novým a elegantným štýlom.

Kníhkupectvo má 6 poschodí a môžete tu nájsť 10 000 kníh, 5000 albumov a DVD. Na najvyššom poschodí nájdete občerstvenie, multimediálny priestor v suteréne a galéria špecializovaná na moderné umenie. Tento priestor tiež hostí množstvo kultúrnych  akcií a koncertov. Navštíviť ho by bolo určite skutočným umeleckým zážitkom.

 

 

 


Zdroj: boredpanda.com, facebook.com

 

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.