Konferencie tak trochu inak - zadarmo

  

Kde nestačia knihy a internet, nastupujú konferencie a workshopy. Jednu z možností ako sa dostať ku kvalitným informáciám predstavuje Unicamp- konferencia o marketingu, médiách, dizajne, umení, architektúre a online svete. Všetky prednášky hostí a prednášajúcich sa nachádzajú aj na internetovej stránke http://www.metoo.sk/unicamp, takže sa môžete vzdelávať z pohodlia vášho domova a to úplne zadarmo.

Najbližšie sa konferencia uskutoční v priestoroch Univerzitnej knižnice TUKE 19. februára a už teraz je známy jeden zo spíkrov, ktorý bude odovzdávať svoje skúsenosti publiku a bude ním dlhoročný hosť Unicampu dizajnér Jakub Ptačin. Na prednáške predstaví rozbiehajúci projekt s názvom To sa nedá, v ktorom sa mladí ľudia snažia zlepšiť vzhľad webových portálov štátnej správy. Mená ďalších prednášajúcich organizátori predstavia postupne.

 

Pre IT špecialistov pracujúcich s technológiami je určený Cloud Camp 2013, ktorý sa bude konať 21.3.2013 v Bratislave a nie sú s ním spojené žiadne poplatky. Cloud computing je názov rozšírený pre poskytovanie služieb a programov, ktoré sa nachádzajú na internete. Konferencia sa bude zaoberať novinkami z oblasti technológií a ich využívaním. Ak nestihnete marcový dátum, v októbri je na programe konferencia o bezpečnosti a dostupnosti dát. Tá bude prebiehať opäť v Bratislave a tiež za ňu nie je potrebné platiť.

Zdieľať na facebooku