MA - Master

Organizátor kurzu: Mondo International Academy
MA - Master
Pridať medzi obľúbené Obľúbené
01.01.2021 - 31.07.2022
BRATISLAVA
Záhradnícka
Mondo International Academy
Štúdium je možné absolvovať v externej ako online forme.
Prihlás sa
0 z 5
  0 ľudí hodnotilo tento kurz
Chcem hodnotiťO kurze
Poplatky
Objednávka
Kontakt

Obsah kurzu

MA štúdium

MA štúdium (na Slovensku známe pod skratkou Mgr.) je medzinárodne uznávaný titul určený pre účastníkov, ktorí majú záujem ďalej zvyšovať svoje kariérne postavenie a s tým spojené finančné ohodnotenie, pokračovať v doktorandskom štúdiu a týmto spôsobom sa stať konkurencieschopným na domácom, ako aj na medzinárodnom trhu.S MA – Master (magisterský titul) vzdelávacím programom máte vynikajúci základ pre ďalšie štúdium, alebo výskumnú činnosť na doktorandskej úrovni, ako aj medzinárodne uznávanú kvalifikáciu. V mnohých oblastiach podnikania budú potrebné vaše cenné prevoditeľné zručnosti, ako kritické myslenie, výskumné zručnosti, riadenie času a riešenie problémov.Výhodou štúdia je, špecializácia programu. V každom študijnom programe sú základné (povinné) moduly. Špecializáciu si študent určuje nahradím 3 modulov z iného študjného programu napr. z MBA. Forma štúdia: Kombinovaná forma (Blended learning) Kombinovaná forma (Blended learning) je spojenie online štúdia s absolvovaním skúšok a obhajob projektových prác priamo na akadémií, alebo v jednej z partnerských ICC – Informačno Konzultačných Centier akadémie.  Kombinovaná forma štúdia ponúka flexibilné možnosti vzdelávania, ktoré umožňujú spojiť štúdium s prácou alebo podnikaním.  Počas štúdia je študent v priamom kontakte s vyučujúcim prostredníctvom e-mailu, alebo prostredníctvom Online platformy SEP. Online forma štúdia má charakter moderného vzdelávania bez pravidelných víkendových prednášok.  Osobné konzultácie s lektormi: Osobné konzultácie sú na vyžiadanie a za príplatok. Skúšky: Skúšky prebiehajú  formou „Open Book Exam“  Open Book Exam je moderná forma skúšok, kde študenti majú možnosť použiť literatúru, ako aj internet. Každá skúška je v trvaní 4 až 6 hodín.

Cieľ kurzu

Čo získate:
  • Porozumiete riadeniu v rámci mnohých organizácií.
  • Vylepšite svoju kariéru formálnymi obchodnými a manažérskymi znalosťami.
  • Získať potrebné vedomosti a zručnosti, aby ste sa stali odborníkom na riadenie projektov. (Lepšie ako certifikácia projektového manažéra).
  • Rozvoj odborných znalosti v oblasti marketingu vo vyhľadávaní a sociálnych médiách
  • Získať kvalifikáciu v oblasti riadenia ľudských zdrojov, všeobecne uznávanú ako stále dôležitejšia súčasť všetkých strategických cieľov podnikov.
  • Pochopíte, ako sa prispôsobiť meniacim sa výzvam v oblasti ľudských zdrojov vyplývajúcich z faktorov, ako sú nedostatok zručností, flexibilné pracovné podmienky a globálne organizácie.
Zvýšte svoju zamestnateľnosť rozvíjaním zručností potrebných na motiváciu, riadenie a pripravte sa na riadiacu, konzultačnú alebo operačnú úlohu v tejto oblasti špecializácie.Štúdiom MA získate prospech britského vzdelávacieho systému, nech ste kdekoľvek na svete. Podpora, ktorú dostanete od lektorov, širšej komunity a vašich spolužiakov, zabezpečí vysokú pridanú hodnotu štúdia. Naše fakulty ponúkajú živé a praktické formy štúdia a stimulujú výskumné prostredie.

Cieľová skupina

Absolventi I. stupňa VŠ

Osvedčenie:

Diplom

Kurz je spojený s pobytom:

nie

Zaujal ťa kurz? Máš na organizátora otázku, alebo chceš zistiť o ňom viac? Vyžiadaj si viac informácií.
  • Najrýchlejší spôsob ako kontaktovať organizátora
  • Všetky informácie sú zdarma

Vaše údaje

Meno*
Priezvisko*
Email*
Telefón*
Kraj
Pohlavie
Vaša otázka
Vyžiadať informácie zdarma
Vyžiadať informácie o kurze
Páči sa ti kurz? Povedz o kurze svojím priateľom.
Zdieľať na facebooku
 
 


MA - Master
Mondo International Academy
LL.M – Master of Law
Mondo International Academy