Si bývalý absolvent Erasmu?

  

garagErasmus je nadácia, ktorá vynikla v júni 2013. Jej cieľom je znižovať súčasnú nezamestnanosť a usilovať sa o stimulovanie podnikania. Po prvý raz sa vytvára najväčšia európska sieť profesionálov s cieľom spojiť bývalých absolventov - študentov programu Erasmus do súkromno-verejnej aliancie a posilniť túto Erasmus generáciu. 

 

 

Táto generácia má obrovský potenciál pre budúcnosť Európy. Za posledných 25 rokov cez 3 mil. ľudí vo veku 25-45 rokov absolvovalo program Erasmus. Dnes sú to mladí, vysokovzdelaní, otvorení a zvedaví ľudia so záujmom o svet.  Majú ohromnú chuť prijímať nové myšlienky a kultúry. Sú schopní čeliť výzvam aj na medzinárodnej úrovni. Globálny pohľad je nenahraditeľný v každej práci, profesii či obchodnej aktivite. 

  

 Plán rozvoja nadácie:

 

 

Erasmus a podobné zahraničné príležitosti pre študentov zmenili životy ľuďom, ktorí ich absolvovali. Ovplyvnili ich súkromnú, ale i profesionálnu oblasť života. Každému, kto to zažil priniesla táto skúsenosť nielen nezabudnuteľné zážitky a priateľov, ale i vzťahy, zručnosti a pokrok, ktorý bude ovplyvňovať ich profesionálnu kariéru v budúcnosti. 

 

 

 

 

Zdroj: http://www.garagerasmus.org/

Zdieľať na facebooku