Online veľtrh #ŠtúdiumBezHraníc predstaví slovenským študentom zahraničné univerzity a stredné školy

Sponzorovaný článok
Zdroj: studiumbezhranic.sk
Online veľtrh #ŠtúdiumBezHraníc / Zdroj: studiumbezhranic.sk

28.10.2021, Žilina - Už druhý ročník online veľtrhu #ŠtúdiumBezHraníc priblíži študentom možnosti bakalárskeho a magisterského štúdia na siedmych univerzitách a štúdia na štyroch stredných školách v piatich krajinách v zahraničí. 

 

V dňoch 3. a 4. novembra 2021 čaká na študentov 12 jedinečných webinárov, kde sa predstavia zástupcovia univerzít z Holandska, Dánska, Anglicka, Írska či Fínska. Okrem webinárov môžu študenti dostať odpovede aj počas individuálnych online konzultácií so zástupcami škôl. Celý program ako aj profily jednotlivých škôl nájdu záujemcovia na stránke veľtrhu studiumbezhranic.sk. Návštevníci sa tu môžu zaregistrovať na ľubovoľný počet webinárov, registrácia je bezplatná

 

Webináre zahraničných škôl doplní prezentácia Fondu na podporu vzdelávania o študentských pôžičkách na Slovensku pre štúdium v zahraničí, ktoré Fond našim študentom poskytuje. Online veľtrh sa uskutoční aj s podporou mediálnych partnerov Eduworld, Startitup a Interez.

 

Organizátor veľtrhu, vzdelávacia agentúra Cambridge Study, študentov vedie za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posiela ich do bezpečného a overeného prostredia a poradí im, ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností.

 

Už 11 rokov sa Cambridge Study zameriava na sprostredkovanie stredoškolského a univerzitného štúdia vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Fínsku, Taliansku, Nemecku či Španielsku, a ponúka tiež jazykové kurzy v zahraničí pre študentov, mladých ľudí a dospelých. Pre viac informácií môžete organizátorovi napísať na info@studiumbezhranic.sk alebo www.instagram.com/cambridgestudy.sk

 

 

Čítajte viac o téme: Štúdium v zahraničí
Zdieľať na facebooku