SPU v Nitre pripravila virtuálne dni otvorených dverí

V Slovenskej poľnohospodárskej fakulte (SPU) sa na prelome januára a februára začali virtuálne dni otvorených dverí.
V Slovenskej poľnohospodárskej fakulte (SPU) sa na prelome januára a februára začali virtuálne dni otvorených dverí. / Foto: Bigstock

 Nitra 2. februára (TASR) – V Slovenskej poľnohospodárskej fakulte (SPU) sa na prelome januára a februára začali virtuálne dni otvorených dverí. SPU počas nich bude do 1. apríla postupne predstavovať všetky svojej fakulty.
      

Tie budú uchádzačom o štúdium postupne predstavovať svoje pracoviská a katedry. Ako informovala SPU, fakulty pre nich pripravili rôzne súťaže, virtuálne prehliadky priestorov, videá i online prenosy. Informujú tiež o termínoch podávania prihlášok, obsahoch študijných programov a ďalších podmienkach vzdelávania.
      

Fakulta ekonomiky a manažmentu pripravila prvé podujatie už 27. januára. Ďalšie sú pripravené vo februári i v marci. V prvý februárový týždeň sa postupne začnú prezentovať aj fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov, fakulta európskych štúdií a regionálneho rozvoja i fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva. V ďalšie dni sa predstavia fakulta biotechnológie a potravinárstva a technická fakulta.

Zdieľať na facebooku