Články: Pre študentov
O projekte

 

Univerzita sv. Cyrila a Metoda bude mať v utorok Deň otvorených dverí

TASR
Autor článku
Foto: TASR
UCM Trnava / Foto: TASR

Trnava 28. januára (TASR) – V priestoroch Univerzity sv. Cyrila a Metoda (UCM) v Trnave na Bučianskej ulici je na utorok 29. januára pripravený Deň otvorených dverí (DOD). Prezentovať sa na ňom budú všetky fakulty školy, záujemcovia sa budú môcť zoznámiť s možnosťami štúdia i prostredím univerzity.


Popri jednotlivých študijných programoch, ako informuje web UCM, študenti fakulty sociálnych vied, prírodných vied, masmediálnej komunikácie a filozofickej fakulty spolu s Inštitútom fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie predstavia aj možnosti ďalšieho rozvoja a uplatnenia svojich schopností vo voľnom čase v záujmových súboroch a univerzitných, prípadne fakultných médiách. Na UCM funguje fakultná televízia a rádio, vychádzajú viaceré časopisy, pracuje spevácky súbor i folklórny súbor. Budúci vysokoškoláci sa zoznámia sa aj s možnosťami zahraničných pobytov a mobilít, ktoré počas štúdia môžu absolvovať.

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si stredoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru pre stredoškolákov a žiadna novinka ti neunikne.