Naštartuj svoju kariéru na Night of chances už o pár dní

Night of chances ponúka mladým ľuďom reálne príležitosti naštartovať svoju kariéru.
Night of chances ponúka mladým ľuďom reálne príležitosti naštartovať svoju kariéru. / Ilustračná foto: Shutterstock

Naplánuj si svoju šancu preraziť a príď v stredu, 11. novembra o 18:00 hod. na Fakultu managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Stretni predstaviteľov najžiadanejších spoločností na slovenskom trhu, ale aj ďalších odborníkov na kariérny rast a získaj jedinečnú príležitosť poradiť a porozprávať sa s tými najpovolanejšími. Zaži skutočný čas praxe namiesto 200 strán teórie a získaj neoceniteľné praktické skúsenosti riešením reálnych problémov firiem.

Jubilejný piaty ročník Night of Chances (NOC) Business 2015 je jedinečné kariérne podujatie občianskeho združenia Nexteria určeného pre študentov a absolventov. Riaditelia, CEOs, manažéri, poradcovia, zástupcovia HR a ďalší priamo z biznisu a firmy ako adidas Group, Google, Accenture, Dell, Tatra banka, EY či úspešné start-upy – NOC 2015 je to pravé miesto nájsť si ten správny kontakt!

 

Inšpiratívne podujatie, ktoré prináša reálne šance

„Doterajšie podujatia navštívili stovky mladých a práve na NOCi, sa viacerým z nich podarilo nakopnúť svoju vysnenú kariéru,“ hovorí Radoslav Tausinger, ktorý je v Nexterii gestorom projektu Night of Chances. Izabela Malašenková, tretiačka na FMFI UK, sa NOCi zúčastnila minulý rok a vďaka nej sa jej podarilo nájsť zaujímavú pracovnú príležitosť vo firme Pricewise. „Už pol roka chodím s radosťou do práce a teším sa na ďalšie úlohy,“ hovorí Izabela, dnes už aj manažérka inovačných projektov.

 

Naplánuj si ako preraziť

Nepremeškaj príležitosť spoznať úspešných ľudí a naplánuj si svoju šancu preraziť. Zaujímavé prednášky, workshopy, skutočné stretnutia face to face cez speed dating, reálne pracovné ponuky a ešte oveľa viac – registrujte sa.

Čítajte viac o téme: Kariéra
Zdieľať na facebooku