Články: Pre študentov
O projekte

 

Študentský domov Nitra opäť poskytuje ubytovacie služby pre študentov

TASR
Autor článku
Foto: uniag.sk
Študentský domov Nitra / Foto: uniag.sk

Vysokoškolský internát v Nitre opäť poskytuje ubytovanie pre študentov. 

 

Nitra 14. mája (TASR) - Študentský domov (ŠD) Nitra opätovne poskytuje ubytovacie služby pre denných študentov Univerzity Konštantína Filozofa (UKF). Pre optimálne využitie ubytovacej kapacity bude univerzita uprednostňovať zaplnenie celej trojposteľovej izby.
      

„V prípade voľných kapacít umožníme ubytovanie aj dvoch študentov na izbe, prípadne jednému študentovi na izbe za primeranú cenu,“ informovalo vedenie univerzity. Ubytovanie v ŠD Nitra bude univerzita poskytovať aj počas mesiacov júl a august.
      

Študentský domov Zobor slúži v súčasnosti ako repatriačné zariadenie – karanténne centrum. Z toho dôvodu nebude univerzita až do odvolania poskytovať v tomto objekte ubytovacie služby pre študentov.
      

Študentské domovy UKF si vyhradzujú právo na ukončenie poskytovania ubytovania v prípade, že štátne orgány opätovne zakážu prevádzkovanie ubytovacích zariadení z epidemických príčin.

Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove. Dokážeme ich ale tvoriť len vďaka dobrým ľuďom, ktorí nás dobrovoľne podporujú. Budeme si nesmierne vážiť, ak sa k nim pridáte aj vy.
×
Píšeme len vďaka podpore dobrých ľudí. Chcem podporiť

Čítajte viac o téme: Študentský internát
Páčil sa ti článok? Pošli ho ďalej!
Zdieľať na facebooku
Diskusia

Si vysokoškolák? Prihlás sa do nášho newslettru a získaj novinky a zaujímavé informácie z oblasti vzdelávania.