So študentskými preukazmi ISIC je možné ušetriť v lyžiarskych strediskách

  Foto: Unsplash

Bratislava 17. decembra (TASR) - So študentskými preukazmi ISIC a učiteľskými ITIC je možné získavať v slovenských lyžiarskych strediskách rozličné zľavy.
      

"Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 získajú zľavu pri kúpe skipasu v takmer 20 slovenských strediskách. Pri kúpe skipasu takto návštevník lyžiarskych stredísk ušetrí až do 40 percent z ceny dospelého skipasu," informoval obchodný riaditeľ združenia CKM SYTS Vladimír Jedlička, ktoré vydáva spomínané preukazy.
      

Podľa jeho slov okrem kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží či na lyžiarsku školu.
      

Združenie CKM SYTS zároveň informovalo o ukončení tohtoročnej jesennej kampane k začiatku školského roka. Počas tejto kampane, ktorú ohraničovali pre študentov a učiteľov symbolické dátumy, a to 1. september a 17. november, mohli držitelia preukazov okrem stálych zliav využiť ďalších takmer 60 špeciálnych kupónov. "Niektorí partneri zaznamenali nárast využitia kupónov v porovnaní s minulým rokom o viac ako 30 percent. Kampaň ešte nie je finálne vyhodnotená so všetkými partnermi, avšak evidujeme nárast využití kupónov a zliav, pričom držitelia preukazov počas spomínaných dva aj pol mesiaca ušetrili desiatky eur," dodal na záver Jedlička.
      

V súčasnosti má CKM SYTS viac ako 200.000 držiteľov platných preukazov.

Zdieľať na facebooku