Rada mládeže Slovenska pripravuje Burzu skúseností

  

Bratislava 6. februára (TASR) - V priestoroch kreatívneho centra The Spot na nám. SNP v Bratislave sa v stredu (6. 2.) predpoludním uskutoční Burza skúseností. Pracovné a interaktívne stretnutie, ktoré organizuje Rada mládeže Slovenska (RmS), sa tentoraz zameria na skúsenosti mimovládnych organizácií pri spolupráci so školami.

Cieľom stretnutia, ktoré sa začína o 09.30 h, je výmena informácií o tom, ako je možné efektívne spolupracovať so školami pri prezentácií projektov a angažovaní škôl do jednotlivých projektov neziskoviek. "Porozprávame sa o tom, ako sa komu darí spolupracovať so školami, študentmi, vedením, ako efektívna je táto cesta pri oboznamovaní mladých ľudí o projektoch mimovládnych organizácií," uviedla projektová manažérka RmS Janka Hoschek. "Vítaní sú teda všetci, ktorí pracujú v mimovládnej organizácii a majú čo dočinenia s mladými ľuďmi," povedala Hoschek.

Hoschek prezradila, že o svoje skúsenosti sa na stredajšej Burze skúseností podelia napr. aj zástupcovia UNICEF, ktorí na slovenských školách šíria projekt Junior Ambasádor, zameraný na práva detí a rozvojové vzdelávanie.

Kreatívne stretnutia Burza skúseností organizuje RmS každý mesiac na rôzne témy. Doterajšie burzy priniesli napríklad výmenu informácií na tému dobrovoľníckych aktivít, médií a marketingu či tvorby PR programov.

Tohtoročné Burzy skúseností sa budú organizovať v priestore The Spot na nám. SNP v Bratislave a to každú prvú stredu v mesiaci.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona“.

Zdieľať na facebooku