Môže mať šťastie viac ako 60 odtieňov? Slovenská sporiteľňa ukazuje, čo robí mladých ľudí šťastnými

Redakcia
Sponzorovaný článok
SLSP
Čo robí súčasných mladých ľudí šťastnými? A koľko má šťastie odtieňov? Slovenská sporiteľňa vyzýva mladých ľudí, aby našli svoje šťastie. / SLSP

Čo robí súčasných mladých ľudí šťastnými? A koľko má šťastie odtieňov? Slovenská sporiteľňa vyzýva mladých ľudí, aby našli svoje šťastie. V novej kampani banka ponúka mladým k účtu zadarmo aj odmenu až 60 eur. Účet si otvoria pohodlne online cez Georgea, bonus 60 eur môžu využiť ich na čokoľvek, čo ich urobí šťastnými. Túto ponuku prepája na 60 odtieňov šťastia, ktoré môžu nájsť vo všetkom, čo majú radi.

 

 

V kampaňovom videu Slovenská sporiteľňa zobrazuje 60 odtieňov šťastia mladých ľudí. Medzi desiatkami účinkujúcich sú talentovaní mladí ľudia, ktorí sa hudbe, športu, móde či gamingu aktívne venujú aj vo svojom voľnom čase. Banka tiež do spotu obsadila aj viacerých cosplayerov. Kampaň prebieha v online prostredí a na sociálnych sieťach. Slovenská sporiteľňa spolupracuje aj s influencermi na Instagrame a na Tiktoku.

 

„Aktuálna doba poznačená pandémiou ukazuje, aké dôležité sú šťastie a radosť. V kampani sme sa sústredili na štyri oblasti, ako sú móda, šport, gaming a hudba. Ako moderná banka a digitálny líder chceme sprevádzať mladých ľudí pri ich zážitkoch a motivovať ich, aby boli šťastní teraz aj v budúcnosti. Súčasne sme pre nich najlepším partnerom aj v oblasti financií a ponukou našich služieb reflektujeme na ich hodnoty. Dôkazom toho sú naše užitočné digitálne inovácie ale aj ekologické karty, ktoré zjednodušujú život, nakupovanie a zároveň šetria životné prostredie. Cieľom kampane je posilnenie pozície Slovenskej sporiteľne ako modernej a atraktívnej značky pre mladých ľudí,“ hovorí Peter Holík, vedúci marketingovej komunikácie Slovenskej sporiteľne

 

V čase uvoľnenia pandemických opatrení sa môžu mladí ľudia opäť stretávať, cestovať do zahraničia a venovať sa svojim záľubám. Toto leto tak predstavuje príležitosť, aby si užívali život a robili veci, ktoré ich robia šťastnými.

 

Počas trvania kampane si môžu mladí ľudia od 15 do 26 rokov otvoriť nový účet v Slovenskej sporiteľni, na ktorý môžu získať bonus až 60 eur. Účet si zriadia rýchlo a jednoducho mobilom cez apku George, v prípade mladších ako 18 rokov v ktorejkoľvek pobočke banky. K účtu okamžite získajú digitálnu kartu, s ktorou môžu platiť cez Apple Pay či Google Pay a následne aj ekologickú platobnú kartu.

 

Zdroj: SLSP

 

Vizitka kampane:

Klient: Slovenská sporiteľňa
Agentúra: Zaraguza
Creative director: Ondrej Kořínek, Milan Malý
Art director: Milan Malý
Copywriter: Eva Myjavcová
Account manager: Dominika Drusanová
Graphic designer: Andrej Nemček, Gabriela Kožiaková
Social media manager: Lucia Peterková, Dominika Turcerová

Produkcia: Protos Productions, Andrea Mlynková

Réžia: Jonáš Karásek
Kamera: Tomaš Juríček
Fotograf: Šymon Kliman

Postprodukcia: trukru.studio, studio Ekran
Strih: Matej Beneš

Zvuk: Vladimír „Bajko“ Bajnóci

Hudba: Fatmusic

Mediálna agentúra: Wavemaker

Čítajte viac o téme: Študentské financie
Zdieľať na facebooku