Talents of Tomorrow

  

Bratislava 2. mája (SkolskyServis.sk) - Chcel by si zistiť, akú máš cenu na trhu práce? Máš už teoretické skúsenosti, ale nevieš ako prejsť pracovným pohovorom? Na tejto konferencií sa dozvieš odpovede na všetky otázky a ešte omnoho viac. 

Najbližší piatok a sobotu sa uskutoční konferencia Talents of Tomorrow, na ktorej by si jednoznačne nemal chýbať. Podujatie organizované pod záštitou študentskej organizácie AIESEC sa bude odohrávať v dňoch 3. až 4. mája v priestoroch Pálffyho paláca v Bratislave. Účastníci sa môžu tešiť na program nabitý zaujímavými tréningami, workshopmi a mnohými ďalšími aktivitami, ktoré budú realizované prostredníctvom úspešných spíkrov či spoločností.Celé podujatie bude moderovať Ivan Valach z Maxman Consultants. Do tréningu o podvedomých stratégiách úspešných ľudí vás zapojí Peter Sasín, počas ktorého zároveň zistíte, ako dosahujú významní biznismeni a vrcholoví športovci svoje úspechy. Dozviete sa tiež aj niečo o neurolingvistickom programovaní. Ďalšou rečníčkou bude trénerka Katarína Kovalčíková, ktorá študentom predstaví power training. V skratke je to metóda, ktorá otvára dvere k spoznaniu svojho potenciálu. Katka je takisto odborníčkou v speak mentoringu, ktorý učí ľudí sebavedomo a autenticky vystupovať na verejnosti. Počas power trainingu Úspech je v hlave sa zistíte, ako môže myslenie a postoje ovplyvniť mieru úspechu, ktorý dosahujeme. Cieľom workshopu je, aby sa zúčastnení naučili rozpoznávať a prekonávať bariéry, ktoré im môžu stáť v ceste, zistiť čo chcú dosiahnuť a ako si za tým ísť. A možno sa aj budú lámať dosky holou rukou. 

Počas prednášky Naozaj chcete byť manažérom? sa pozriete na svet manažérov očami Juraja Surmu z Maxman Consultants, ktorého prejav vám zosadí z tváre ružové okuliare. Firemný blok zastúpi aj Západoslovenská energetika, ktorá na Talents of Tomorrow predvedie zaujímavú prípadovú štúdiu a prezentáciu ich aktuálnych pracovných pozícií. O hodnotné workshopy sa ďalej postarajú aj známe spoločnosti ako Amazon, AT&T, Developium či IBM. Jedna z prednášok bude venovaná aj tomu, ako uspieť na trhu práce a pomôže vám pripraviť sa na pracovný pohovor. Nebude chýbať ani skupinová aktivita, prostredníctvom ktorej si účastníci vyskúšajú takúto formu pohovoru na vlastnej koži a získajú cenné rady a skúsenosti, ktoré môžu využiť aj pri reálnych výberových procesoch do zamestnania. 

Nenechaj si teda ujsť túto jedinečnú príležitosť byť o krok ďalej ako tvoja konkurencia.Môžeš sa k nám pridať na facebooku, no viac informácií a registračný formulár nájdeš aj na stránkewww.talents.sk.

 

Zdroj:TASR

Čítajte viac o téme: Absolventi, Konferencie | Semináre
Zdieľať na facebooku