Súťaž o pozíciu "Riaditeľ J&T Banky na jeden deň"

  

Súťaž "Riaditeľ J&T BANKY na jeden deň" mala svoju premiéru pred dvoma rokmi a v radoch študentov zaznamenala veľký úspech. Preto sa J&T BANKA rozhodla , že si túto súťaž po čase zopakuje a skúsi nájsť výnimočný talent, ktorý by na jeden deň „šéfoval“ ich banke.

 

Cieľom takejto súťaže je priblížiť J&T BANKU mladej generácii študentov a absolventov. Najlepší účastník súťaže dostane možnosť nahliadnuť do sveta bankovníctva či financií úplne iným spôsobom. Tak, ako to samotné učebnice, či priestory auly nedovolia.

 

Študenti a absolventi vysokých škôl so zameraním na bankovníctvo a financie sa môžu zapojiť do súťaže tým, že pošlú svoj životopis do 1.3.2013 na adresu [email protected].

Spomedzi životopisov budú vybraní len tí najlepší, pričom sa bude zvažovať štruktúra, obsah, ale i kreatívna stránku CV. Víťaz súťaže sa tak na jeden deň stane šéfom banky a reálne okúsi aké sú jeho povinnosti, právomoci i privilégiá.

 

Výsledky súťaže spoločnosť zverejní 7.marca 2013 o 15h v rámci programu Národných Dní Kariéry (NDK) v Bratislave po konferencii, na ktorej vystúpi Andrej Zaťko a Ivette Miháliková.

 

ZDROJ:J&T TALENT ARÉNA ( Facebook )

Čítajte viac o téme: Stáž
Zdieľať na facebooku