Ako sa stať študentom v USA? Dozviete sa na webinári Understand U.S. campus culture

Štipendiá na štúdium v USA
Štipendiá na štúdium v USA / Zdroj: Fulbright Slovak Republic

8.6.2020 - Uvažujete o štúdiu v USA, ale neviete, ako získať štipendium alebo čo vás po prijatí na školu čaká? Prihláste sa na webinár, ktorý pripravilo EducationUSA Poradenské centrum v spolupráci s University of Northern Colorado.

 

Webinár sa bude zameriavať podrobnejšie na to, ako vyzerá vzdelávací proces, ako prebiehajú kurzy, z čoho pozostávajú, ako sú hodnotené, akú komunikáciu v rámci univerzity môže študent očakávať, čo je to akademická sloboda a čo kultúrny šok?

 

Ak máte záujem poznať odpovede na tieto otázky, je potrebné sa registrovať tu: https://bit.ly/2Y2TooP.

 

Webinár je naplánovaný na 10. júna o 16:00.

www.facebook.com/events/252980476007658/


Poradenské centrum EducationUSA je súčasťou medzinárodnej siete poradenských centier, ktoré je sponzorované Ministerstvom zahraničných vecí USA a študentom, ktorí majú záujem o štúdium v USA poskytuje bezplatné poradenské služby. Je súčasťou Komisie J.W.Fulbrighta pre vzdelávacie výmeny medzi SR a USA, bilaterálnej a nezávislej organizácie, ktorá vznikla v roku 1994, a ktorá poskytuje akademické štipendiá pre slovenských občanov do USA a pre amerických občanov na Slovensko. Viac informácií o oboch organizáciách nájdete na webovej stránke www.fulbright.sk .

Čítajte viac o téme: Štipendiá, Štúdium v zahraničí
Zdieľať na facebooku