Články: Pre študentov
O projekte

Kurzy a školenia ako byť úspešným predajcom

Zobrazenie 1 - 8 z 8
Zoradiť podľa
Program Produktívny predajca
0 hodnotení

Tento seminár poskytuje účastníkom komplexné, praktické vzdelanie v oblasti vedenia predajného rozhovoru. Obsahuje množstvo praktických cvičení a tréningov, ktoré umožnia jeho absolventovi v krátkom..

09.12.2020 - 12.12.2020
Nitra
Úspešný predajca
Riadenie vzťahov so zákazníkmi
0 hodnotení

Dokázať lepšie porozumieť Vašim zákazníkom, vedieť si vhodne vybrať štýl komunikácie pri obchodných rokovaniach voči rôznym typom Vašich klientov, osvojiť si nové techniky na účinnú starostlivosť o..

Neaktuálny termín
Kurz: \"Skvelý obchodník | obchodné zručnosti a psychológia predaja\"
0 hodnotení

Anotácia kurzu: Schopnosť definovať ciele obchodu, vyhľadávanie potenciálnych klientov, vytvorenie dôvery u klienta, verbálna a neverbálna komunikácia klienta aj predajcu, predajný cyklus,..

Neaktuálny termín
Profesionálny nákupca
0 hodnotení

Nákup – kľúčový faktor zvýšenia zisku postavenie nákupu a logistiky v organizačnej štruktúre firmy stanovenie cieľov nákupu a logistiky nové trendy v oblasti nákupu Riadenie vzťahov s dodávateľmi..

Neaktuálny termín
Techniky priameho predaja (21 €)
0 hodnotení

Obchodných manažérov a reprezentantov majú všetky svetové firmy (Google, HP, Microsoft, Amazon, Facebook, Apple, Walmart, VW a ďalšie). V malých firmách túto pozíciu často zastrešuje CEO/riaditeľ..

Neaktuálny termín
Ako zvýšiť predaj v čase krízy
0 hodnotení

Ak ste majiteľom, či obchodným riaditeľom tento seminár je určený pre vás. Získate tie informácie, vďaka ktorým nastavíte predaj firmy tak, aby ste boli vždy ziskový a aby vaša práca bola efektívna...

Neaktuálny termín
Ako predávať po telefóne
0 hodnotení

Ako zapôsobiť na zákazníka cez telefón? Čo musím a čo nesiem hovoriť do telefónu? Čo spôsobí že sa zákazník rozhodne kúpiť a čo ho naopak odradí od kúpi? Ako vplýva emócia na predaj alebo kúpu? ..

Neaktuálny termín
Ako predávať tak, aby vám práca obchodníka prinášala radosť
0 hodnotení

Témy: Ako zmeniť výborného predajcu na extra triedu? Ako sa dostať v predaji o ligu vyššie? Ako zvýšiť percento úspešnosti predaja? Ako predávať tak, aby ste nedostávali námietky? Ako predať..

Neaktuálny termín